Razer Hammerhead True Wireless: gamingowe słuchawki z RGB i ANC!

Pamiętacie pierwszą odsłonę Razer Hammerhead True Wireless? Nie wiem jak Was, ale mnie ona nie przekonała. Było trochę za drogo, a samo brzmienie nie mogło równać się z tym, co proponują standardowe słuchawki tego producenta. Brakowało też dodatków, do których przyzwyczaiły nas słuchawki prawdziwie bezprzewodowe.

Razer nie byłoby sobą, gdyby nie pokazał, że łatwo nie odpuści. Bez zabawy w żonglerkę nazwami wypuścił kolejny model i tym razem może to być strzał w 10tkę – i to nie tylko fanów gamigu!

Razer Hammerhead True Wireless: piękne i regulowane RGB w pakiecie z ANC

Druga generacja słuchawek bezprzewodowych Hammerhead ma być według producenta prawdziwym krokiem ewolucyjnym. I istotnie, patrząc na bezpośrednie zestawienie z poprzednikiem nowość zjada go w przedbiegach! Przede wszystkim Razer zdecydował się zaimplementować w tych maleństwach swoje rozwiązanie w postaci oświetlenia Razer Chroma RGB, które możemy dostosowywać do własnych preferencji.

Razer Hammerhead True Wireless / fot. Razer

Choć część osób uzna to za detal, to jednak w lidze TWSów jest to nowatorskie rozwiązanie, wprowadzające zupełnie nową jakość designu. To nie koniec, bo samym RGB mogłoby być ciężko zaistnieć w świadomości klienta – na pokładzie nie zabrakło:

  • aktywnej redukcji hałasów otoczenia ANC,
  • dwóch mikrofonów z ENC,
  • trybu gamingowego z opóźnieniami 60s,
  • długiego czasu pracy, łącznie wynoszącego 32,5 h.

Na screenach z aplikacji widzimy, że poza samym ANC pojawił się tryb transparentny z regulacją, korektor z odrębnym ustawianiem poszczególnego pasma i dostosowanie gestów sterowania.

Podoba mi się to, że Razer odszedł od modelu dousznego na rzecz dokanałowego – bez tego ANC byłoby tylko kosmetycznym dodatkiem, jak w przypadku Freebuds 4 (test Huawei FreeBuds 4).

Na stronie producenta zapłacimy za nową odsłonę Hammerhead 129,99$.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE