Małe mieszkanie, mała (ale wydajna) pralko-suszarka: oto Bosch serie 6!

Zdarza się, że metraż mieszkania albo jego rozkład nie pozwala na wstawienie dwóch urządzeń – pralki i suszarki. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest wybór pralko-suszarki marki Bosch. Poznajcie Bosch serie 6 – najnowszą odsłonę cenionej linii!

Bosch serie 6: pralko-suszarka to same zalety i jedno niewielkie ograniczenie!

Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że wszystko odbywa się w jednym miejscu, a ubrania nie muszą być wyjmowane i przenoszone z pralki do suszarki, co znacznie ułatwia cały proces. Pralko-suszarka zajmuje taką samą lub podobną przestrzeń co zwykła pralka, w wielu mieszkaniach rozwiązuje zatem problem dostępnego metrażu. 

O jakim ograniczeniu wspomnieliśmy? Otóż ze względu na specyficzną konstrukcję, pojemność suszenia w pralko-suszarce jest mniejsza niż pojemność prania. Jeśli pralka jest załadowana do pełna, po skończonym praniu należy wyjąć część ubrań i rozwiesić je na tradycyjnej suszarce lub podzielić suszenie na dwie tury.

Pierz i susz #LikeABosch

Największy komfort użytkowania zapewniają modele wyposażone w odpowiednie funkcje pozwalające utrzymać ubrania w czystości, bez zbędnych zagnieceń, zachowując ich jakość i trwałość.

Nowe pralko-suszarki Bosch Series 6 / fot. Bosch

Pralko-suszarki Bosch Serie 6 z programem IronAssist, wykorzystującym parę wyraźnie wygładza pranie, zmniejszając potrzebę prasowania. Ten program parowy eliminuje również nieprzyjemne zapachy z  delikatnych ubrań takich jak marynarki, jedwabne koszule czy wełniane swetry.

Marka niezmiennie pamięta o zapominalskich, oferując program Start/Pauza. Pozwala to na zatrzymanie cyklu prania i dołożenie skarpetek lub koszulki. Gdy pranie jest już w komplecie, system AutoDry automatycznie monitoruje temperaturę i poziom wilgotności ubrań. Technologia chroni tkaniny przed nadmiernie wysokimi temperaturami i przesuszeniem.

Pralko-suszarki Bosch to kompromis dla osób, które – z uwagi na niewielki budżet lub brak miejsca – nie mogą pozwolić sobie na zakup dwóch osobnych urządzeń.

Więcej szczegółów i przykładowy model znajdziecie na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE