Miele KMDA 7476: cudowne kombo za 15 tys. zł!?

Marki Miele nie trzeba nikomu przedstawiać: niemiecki producent zawsze słynął z najwyższej jakości i cen, które skutecznie sprawiały wrażenie zaporowych. Ale sprzęty AGD, sygnowane jej logotypem, potrafią bezboleśnie pracować przez dwie-trzy dekady! Ciekawe, czy Miele KMDA 7476 również zapewni tak wydłużony okres trwałości?

Miele KMDA 7476: 2 w 1, czyli płyta indukcyjna połączona z wyciągiem!

Miele KMDA 7476 / fot. Miele

Jesteście ciekawi, co oferuje kombo płyta indukcyjna + wyciąg, które zostało wycenione na 15 tys. zł? Ja też! Oddajmy głos producentowi:

 Miele KMDA 7476 ze zintegrowanym wyciągiem oferuje więcej miejsca na garnki czy patelnie bez zwiększania wymiarów zewnętrznych (800×520 cm). W strefie gotowania po jednej stronie wyciągu możesz postawić dwa naczynia o średnicy od 150 do 230 mm. W strefie PowerFlex XL także możesz postawić zarówno dwa naczynia, jak i jedno większe, np. standardowej wielkości brytfannę – wtedy dzięki funkcji rozpoznawania naczyń druga strefa grzejna automatycznie zintegruje się z pierwszą. Intuicyjne sterowanie ComfortSelect Plus z żółtymi wskaźnikami łatwo prowadzi Cię przez proces gotowania. Technologia TwinBooster gwarantuje potężną moc aż do 7,3 kW z funkcją TwinBooster, co przydaje się choćby w sytuacji, kiedy chcemy bardzo szybko zagotować wodę – na przykład na makaron.

W tej klasie sprzętów AGD liczy się nie tylko realna użyteczność – a ta, jak widzicie, jest naprawdę interesująca, zwłaszcza jako zestawienie dwóch zwykle autonomicznych narzędzi – ale też jakość, design i klasa urządzenia. Mam wrażenie, że na tego typu rozwiązania decydują się osoby majętne i stawiające przede wszystkim na zasadę „zrób raz a dobrze”.

Mała ciekawostka: Miele to chyba jedyna marka – ok, może poza radzickim Mińskiem czy polską Franią, ale to sprzęty z innej epoki 😉 – na której sprawne, ponad 20 -letnie pralki czy lodówki natkniecie się bez większego problemu.

Rzućmy jeszcze okiem na wybrane opcje, które zapewnia to cenne urządzenie:

  • Stop&Go – to przydatna pauza – zredukowanie jednym przyciskiem mocy wszystkich płyt grzejnych do poziomu 1: potrawy będą bezpieczne nawet, kiedy na chwilę odejdziesz od płyty, po czym wszystko wróci do poprzednich ustawień;
  • Recall – w razie przypadkowego wyłączenia płyty, urządzenie pamięta przez 10 sekund wszystkie ustawienia;
  • Funkcja wycierania – blokując ustawienia możesz spokojnie przetrzeć płytę w trakcie intensywnego smażenia lub gotowania;
  • Utrzymywanie ciepła – pozwala utrzymać ciepło w naczyniu bez obawy o przypalenie czy rozgotowanie;
  • Funkcja Conn@ctivity oznacza, że wyciąg automatycznie reaguje na ustawienia płyty indukcyjnej, choć możesz ją w każdej chwili dezaktywować. Za każdym razem na początku gotowania wyciąg uruchomi się w ostatnio używanym biegu.
Miele KMDA 7476 / fot. Miele

Wygląda na to, że Miele jeszcze mocniej rozgościło się w kolejnej niszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE