Audio Pro C10 MkII: głośnik multiroom bez ograniczeń?

Słyszysz „multoroom” – myślisz Sonos lub Denon? Nic z tych rzeczy! W kolejce dobija się Audio Pro C10 MkII, inteligentny głośnik bezprzewodowy, który kusi obsługą aż trzech różnych systemów! Wygląda na to, że Audio Pro zgrabnie wykorzysta lukę na rynku i może zaciekawić te osoby, które zamiast konkretnego rozwiązania wolą mieć szersze pole manewru.

Audio Pro C10 MkII / fot. Audio Pro

Audio Pro C10 MkII oferuje trzy drogi do przygody z multiroom:

  • własny, autorski system Audio Pro,
  • rozwiązanie dedykowane dla fanów Apple, czyli Airplay 2,
  • opcja dla fanów Androida w postaci Google Chromecast.

Tego rodzaju otwartość, w której producent nie promuje „na siłę” swojego rozwiązania, to świetna opcja dla osób, które chcą zachować możliwość uniwersalnego korzystania ze sprzętu.

Według producenta druga odsłona C10 oferuje angażujący dźwięk, realizowany za pośrednictwem dwóch 19 mm przetworników wysokotonowych z tekstylnymi kopułkami oraz 133 mm jednostki średnio-niskotonowej współpracującej z układem bas-reflex. Głośniki zasilane są przez wzmacniacz Class D o mocy 2 × 20 W + 40 W.

Audio Pro C10 MkII / fot. Audio Pro

Głośnik – w odróżnieniu od wielu konkurentów – pozwala na zdjęcie maskownicy, która wzorem konstrukcji wyższej klasy może pochwalić się magnetycznymi uchwytami. Druga ciekawostką jest panel sterowania z 6 przyciskami szybkiego wyboru, które możemy dowolnie programować.

Urządzenie wyposażone jest w wejście analogowe (RCA), obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth 4.2 oraz Wi-Fi 2,4/5 GHz, wspiera popularne formaty audio (MP3, WMA, AAC, FLAC i Apple Lossless) i serwisy streamingowe. W sprzedaży będą 3 wersje kolorystyczne (biel, czerń, szary), a początkowa cena wyniesie 1799 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE