House of Marley Get Together Duo: niedrogie, ładne i ekologiczne kolumny aktywne

House of Marley Get Together Duo to najnowsze aktywne kolumny (a raczej – ze względu na biurkowe rozmiary – kolumienki) producenta, który nazwą nawiązuje do spuścizny kultowego muzyka. Produkty HoM nie są zbyt wyrafinowane technologicznie ani nie dążą do audiofilskiego brzmienia (stąd też ich wycena), ale w zamian oferują coś, co może przyciągnąć sporą grupę użytkowników.

Tym czymś jest indywidualny design i mocno proekologiczna postawa – w urządzeniach z portfolio marki znajdziemy nie tylko prawdziwe drewno bambusowe, ale też plastik pochodzący z recyclingu. W Get Together Duo front i tył kolumny to płyta bambusowa, a sporo pozostałych elementów wykonano z Rewind Fabric, czyli firmowej mieszanki:

  • 30% bawełny organicznej,
  • 30% konopi,
  • 40% plastiku PET z recyklingu.

Wykorzystane materiały są czymś, co odróżnia markę na tle konkurencji i może stanowić istotny argument dla fana ekologii, ale co ważne – kolumny wyglądają świetnie i to właśnie surowce nadają im bardziej nobliwego wyglądu, niż sugeruje cena.

Kilka technikaliów: wymiar kolumny to 20,1 x 10,5 x 13 cm; połączenie Bluetooth między głośnikami (jak w słuchawkach True Wireless); wejście RCA, wejście jack 3,5 mm; możliwość korzystania z prawej kolumny jako głośnika mobilnego (wbudowany akumulator, do 12 h pracy); pasmo przenoszenia to standardowe 20 Hz – 20 kHz; THD ma wynosić mniej niż 5% (sporo!).

Kolumna ma budowę dwudrożną:115-milimetrowy głośnik niskotonowy i 30-milimetrowy głośnik wysokotonowy (brak danych dotyczących materiałów). Cena urządzenia to 900 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE