JBL Xtreme 4 Tomorrowland: limitowana edycja głośnika Bluetooth dla fanów tańca i elektro!

JBL Xtreme 4 Tomorrowland to najnowsza propozycja ze stajni lubianej amerykańskiej marki, która tym razem zaprosiła do współpracy organizatorów słynnego belgijskiego  festiwalu tanecznej muzyki elektronicznej.

Głośnik do tanich nie należy, ale ma się czym pochwalić!

JBL Xtreme 4 Tomorrowland zapewni dobę grania, a o jakość dźwięku zadba AI

JBL Xtreme 4 Tomorrowland / fot. mat. pras.

JBL Xtreme 4 Tomorrowland to przenośny, wodoodporny głośnik z dwoma wydajnymi przetwornikami niskotonowymi (2×70 mm) i dwoma wysokotonowymi (2×20 mm), które wspomagają dwa pasywne. Podczas zasilania bateryjnego możemy liczyć na moc na poziomie 2x20W + 2x15W, pry zasilaniu sieciowym te wartości wzrastają o 5W. Wymiary urządzenia to 297 × 149 × 141 mm, natomiast jego waga wynosi 2,1 kg.

W zestawie znajdziemy pasek na ramię, dzięki któremu sprzęt może nam towarzyszyć w podróży oraz wytrzymałe gumowe wsporniki i wodoodporność i pyłoszczelność potwierdzoną certyfikatem IP67.

Producent nie zapomniał o współdzieleniu muzyki: można sparować dwa Xtreme 4, aby uzyskać dźwięk stereo lub użyć funkcji Auracast, aby połączyć go z dowolnymi kompatybilnymi przenośnymi głośnikami JBL.

W pełnym wykorzystaniu możliwości brzmieniowych z pomocą przychodzi technologia AI Sound Boost, która analizuje na bieżąco sygnał, dzięki algorytmowi sztucznej inteligencji przewidującemu ruch głośnika i dostosowującemu jego parametry. Pozwala to uzyskanie lepszego oraz mocniejszego dźwięku, a także zmniejsza zniekształcenia nawet przy wysokiej głośności.

JBL Xtreme 4 Tomorrowland / fot. mat. pras.

Ciekawostką jest fakt, że znajdziemy tu wbudowany powerbank (możemy podładować inne urządzenia korzystając z baterii głośnika), a do tego sam akumulator, jaki tu zastosowano, jest wymienny! Jeśli będziemy korzystali z JBLa często, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dokupić drugą baterię i cieszyć się muzyką bez niepotrzebnych przerw.

Aplikacja JBL Portable pozwala otrzymywać aktualizacje i pomoc techniczną oraz korzystać z dodatkowych funkcji bezpośrednio w telefonie. Można w ten sposób dostroić brzmienie, poprzez wstępne ustawienia korektora bądź skonfigurować go korektor, według swoich preferencji.

Na stronie festiwalu sprzęt wyceniono na nieco ponad 1500 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE