EzeeTabs: tabletka zamiast płynu i nie ma mocnych w kuchni i łazience!

EzeeTabs ma przynosić remedium na coraz większe zanieczyszczenie środowiska plastikiem i zapewniać skuteczne czyszczenie różnych miejsc i nawet nietypowych powierzchni czy sprzętów AGD.

Pomysł jest genialny w swojej prostocie: po co oferować każdy litr płynu w butelce, skoro można kupić pojemnik wielorazowy, w którym rozpuścisz … tabletkę!

EzeeTabs: ekologiczne rozpuszczalne tabletki do czyszczenia zamiast dziesiątek butelek z płynem

EzeeTabs / fot. mat. prod.
EzeeTabs / fot. mat. prod.

Marka EzeeTabs wprowadza w Polsce (po Holandii i Belgii) zrównoważone dla środowiska i w pełni nieszkodliwe dla zdrowia sposoby czyszczenia. Wszystko to po to, aby położyć kres marnotrawieniu plastiku, powodowanemu m.in. przez stosy butelki po środkach czyszczących.

Wrzucając tylko jedną tabletkę do butelki wielokrotnego użytku, można w szybki i łatwy sposób zamienić ciepłą wodę z kranu w 750 ml środka czyszczącego do powierzchni, np. w kuchni lub łazience. W dodatku zachowa on swoją skuteczność przez dwa lata!

Podsumowując, biodegradowalne tabletki w mgnieniu oka zamieniają zwykłą wodę z kranu w skuteczne środki czyszczące. Dzięki temu są łatwe w transporcie i przechowywaniu.

Warto podkreślić, że tabletki mają niską wartość pH. Nie traktują czyszczonej powierzchni w agresywny sposób, a wszystkie zawarte w nim substancje ulegają biodegradacji. Co więcej, mogą się pochwalić taką samą skutecznością czyszczenia jak zwykłe środki czyszczące… a często nawet jeszcze większą.

Dzięki tabletce zamienimy wodę w płyn do naczyń – i w co jeszcze?

Tabletki mają charakter uniwersalny. Asortyment obejmuje środki do czyszczenia
powierzchni m.in.:

 1. kuchni – usuwa tłuszcz i plamy z blatów czy zlewozmywaka, jednocześnie redukując
  odpady z tworzyw sztucznych;
 2. łazienki – czyszczenie wanny, prysznica czy umywalki;
 3. szkła – czyste lustra i szyby w oknach lub drzwiach;
 4. butelek – nada się do wszystkich butelek, ale jest szczególnie odpowiedni do butelek
  wielokrotnego użytku, takich jak te od Sodastream;
 5. maszyn – czyszczą, odtłuszczają i usuwają kamień ze zmywarek, pralek, czajników czy
  ekspresów do kawy.

Produkty EzeeTabs są już obecne w Polsce i dostępne tylko za pośrednictwem platformy Allegro, a wkrótce też Amazon. Ceny wahają się od 24,99 zł za środki do czyszczenia powierzchni (dwie tabletki odpowiadające dwóm butelkom o pojemności 750 ml) do 45 zł za środki do czyszczenia maszyn, takich jak ekspresy do kawy, zmywarki czy pralki (od dwóch do sześciu tabletek).

Już niebawem na offtechowym kanale YouTube przetestujemy wybrane rodzaje EzeeTabs i najbardziej jestem ciekaw, jak radzą sobie z ekspresami do kawy!

Pełną informację o tym interesującym rozwiązaniu znajdziecie na stronie producenta.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE