Do każdej elektrycznej hulajnogi Sharpa przenośny głośnik BT w gratisie!

Macie chrapkę na elektryczną hulajnogę, ale grymasiliście na chińczyka i potrzebowaliście dodatkowego motywatora? W tej promocji Sharpa mamy rasowego japońca i fajny gratis do każdej e-hulajnogi, jaką kupimy u jednego z autoryzowanych dostawców!

Brzmi ciekawie? Poniżej szczegóły!

Głośnik Sharp GX-BT280 to całkiem fajne uzupełnienie hulajnogowego Izirajdera

Sharp GX-BT280 / fot. Sharp
Sharp GX-BT280 / fot. Sharp

OK – wiemy już, że chcemy kupić markową hulajnogę i bonusem w uczciwej cenie również nie pogardzimy. Jak i gdzie kupić, żeby gratis nas nie ominął?

Aby skorzystać z promocji, musimy spełnić trzy kroki:

  • kupujemy hulajnogę elektryczną Sharp u jednego z wybranych partnerów  promocyjnych – Media Markt, Media Expert, RTV Euro AGD, Sellpoint, Luke, Vobis lub 4air.
  • po przetestowaniu produktu dzielimy się opinią na temat urządzenia na stronie sklepu, 
  • zakup należy zarejestrować na stronie sharpconsumer.pl, dołączając zrzut ekranu z opinią.

Tak, to literalnie wszystko 🙂 Promocja obowiązuje dla hulajnóg zakupionych między 24 kwietnia 2023 r. a 30 czerwca 2023 rokiem. Potwierdzenie prawidłowej rejestracji zostanie przesłane klientom po weryfikacji danych, co może potrwać do 2 dni roboczych.

Po otrzymaniu potwierdzenia, uczestnicy będą mogli cieszyć się nowym głośnikiem Sharp GX-BT280, który doda jeszcze więcej przyjemności do ich hulajnogowej przygody.

Sharp KS3 i KS4 / fot. Sharp
Sharp KS3 i KS4 / fot. Sharp

Promocja dotyczy także Sharp KS3 i KS4, czyli najnowszych modeli japońskiej marki, które mogą pochwalić się potrójnym systemem hamulcowym oraz … kierunkowskazami!

Na koniec dwa zdania o gratisowym głośniczku: urządzenie jest wyceniane na nieco ponad 200 zł i ma moc 20 W, technologię DSP, baterię zapewniającą do 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu, klasę odporności IP 56, za dźwięk odpowiadają 2 przetworniki 45 mm oraz 2 pasywne radiatory.

Nikogo nie zaskoczę, jeśli dodam, że Sharp GX-BT280 jest dość podobny do konkurentów ze stajni JBLa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE