Polujesz na słuchawki nauszne z LDAC i ANC? Oto promocja za 429 zł!

LDAC, ANC i Hi-Res za nieco ponad 400 zł w nausznych słuchawkach Bluetooth? Pewnie – o ile trafimy na promocję w x-kom na Life Q35 (recenzja SoundCore Life Q35)!

To jeden z tych modeli, który można uznać za pewniaka i to nie tylko w swojej klasie cenowej – przypomnę, że regularna wycena modelu oscyluje bliżej 600 zł.

SoundCore Life Q35 oferują więcej, niż można oczekiwać za promocyjną cenę

SoundCore Life Q35 / fot. OffTech
SoundCore Life Q35 / fot. OffTech

Kiedy testowałem SoundCore Life Q35, byłem w szoku, jak szybko chiński Anker zaczął deptać po piętach sporo droższej konkurencji.

Zresztą niemal od początków poważniejszych słuchawek Soundcore miało się wrażenie obcowania ze sporo droższym produktem, niż był on w rzeczywistości i ten trend utrzymał się do dzisiaj – choć akurat w przypadku Q35 można naleźć pewne kompromisy, świadczące o walce o utrzymanie jak najniższej ceny.

Tyle, że te kompromisy w niczym nie przeszkadzają na co dzień i pozwalają cieszyć się świetnie brzmiącą muzyką!

OK, przejdźmy do konkretów, dlaczego uważam, że warto kupić Q35 – zwłaszcza w promocyjnej cenie.

Przede wszystkim są to chyba jedyne w tej klasie słuchawki (bo choć pojawił się arcyciekawy Edifier W820NB Plus, to nie miałem jeszcze tego modelu i trudno wypowiedzieć mi się o jego brzmieniu), które potrafią poradzić sobie z każdym gatunkiem muzycznym i mają ogromny potencjał w zakresie reprodukowania nawet najbardziej wymagającej muzyki.

Brzmienie Ankera jest potężne, soczyste, a jednocześnie klarowne i przestrzenne. Najciekawsze jest to, że producent dodaje do obsługi słuchawek jedną z najlepszych aplikacji, pozwalającą dostosować dźwięk do swoich preferencji.

Dodajmy do tego ANC z trybem transparentnym i choć nie jest ono najwyższych lotów, to realnie jest obecne i nie zmienia brzmienia. Czas pracy jest solidny i wynosi do 40 h z ANC na jednym łądowaniu – oczywiście, jeśli nie przesadzimy z głośnością. Nie sposób przyczepić się do wygody słuchawek i mimo konstrukcji zdradzającej budżetowe korzenie komfort jest na wysokim poziomie.

Gdybym miał się do czegoś przyczepić, to byłoby to sterowanie (niestety rozbestwiły nas dotykowe gesty na nausznicach) i słabiutka jakość dźwięku po kablu.

SoundCore Life Q35 kupicie w x-kom za 429 zł z kodem pasje-mamy 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE