Aż 500 zł zwrotu za zakup odkurzaczy pionowych Samsunga. Tak, działa na Bespoke!

Co jakiś czas Samsung zaskakuje nas sensownym cashbackiem za zakup jakiejś grupy produktowej i tym razem mamy promocję na świetną serię odkurzaczy pionowych Bespoke i Jet!

Wygląda na to, że kończą się wymówki i zwlekanie z wymianą wysłużonego modelu – tym bardziej, że w niektórych sklepach – tu przywołam przykład RTV EURO AGD – mamy dodatkową promocję 100 zł za wydane 1000 zł, więc można w przypadku wyższych modeli zaoszczędzić bez trudu finałowo 800 zł!

Cashback na Bespoke i Jet od Samsunga – jak działa i jakich modeli dotyczy?

Samsung Cashback Bespoke 2023 / fot. Samsung

Samsung premiuje aż trzy serie odkurzaczy pionowych i zwrot pieniędzy jest oczywiście zależny od wyceny poszczególnych z nich. Możemy liczyć na:

  • 500 zł zwrotu za zakup modelu z serii Bespoke Jet,
  • 350 zł za zakup Jet 90,
  • 200 zł za zakup Jet 75.

Każda seria obejmuje po 5 modeli, łącznie więc wybieramy spośród 15 urządzeń.

Samsung Bespoke Jet / fot. OffTech
Samsung Bespoke Jet / fot. OffTech

Oby otrzymać zwrot, musimy przestrzegać poniższej – wbrew pozorom niezbyt czasochłonnej – procedury:

  • kupić odkurzacz bezprzewodowy Bespoke Jet lub Jet między 30 marca 2023 r. a 31 maja 2023,
  • zamieścić opinię o zakupionym urządzeniu na samsung.pl lub na stronie sprzedawcy lub na stronie porównywarki cenowej. Opinia powinna mieć min. 400 znaków i zawierać oznaczenie #promocjaSamsungzwrotsamsungjet,
  • przygotować skan dowodu zakupu, zdjęcie tabliczki znamionowej, zdjęcie opakowania z miejscem po wyciętej naklejce zawierającej kod produktu, zdjęcie lub zrzut ekranu wystawionej opinii,
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy w ciągu 14 dni od zakupu, korzystając ze swojego konta Samsung Account,
  • po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia najpóźniej do 31 lipca 2023 r. otrzymamy zwrot na wskazane konto.

Zanim zaczniecie marudzić, że sporo tego skanowania, wycinania, rejestrowania się w apce i oczekiwania, to przypomnę – robicie to za 200, 350 lub nawet 500 zł 🙂

Polecany model? Samsung Bespoke Jet VS20A95843W, który świetnie wypadł w naszym teście!

Jako przykład oferty przywołanego modelu posłuży nam propozycja EURO, ale tylko dlatego, że w opisie znajdziemy tam informację, że promocja Samsunga łączy się z promocją sklepu 100 za 1000 zł, o której wspomniałem na początku tekstu.

Dla pewności dołączam screen:

Oferta Samsung Bespoke Jet z dn 17.05.23 EURO / fot. screen ze strony RTV EURO AGD

Polecamy przez nas model (tu znajdziesz pełną recenzję Samsung Bespoke Jet VS20A95843W) to mocny, niezwykle komfortowy i świetnie wyposażony odkurzacz, który sprawdzi się w każdym mieszkaniu, a do tego jest niezwykle ustawny!

W zestawie znajdziemy nie tylko bogaty zestaw akcesoriów, ale przede wszystkim wyróżniającą najwyższe modele stację dokującą, która jednocześnie ładuje odkurzacz, pozwala go przechowywać i bezdotykowo usuwa z niego zebraną z podłóg zawartość.

Mamy tutaj do czynienia z urządzeniem wyposażonym w filtr HEPA, mocny silnik inwerterowy o mocy do 580W, technologię cyklonową, wymienną baterię, filtry i pojemnik, który łatwo umyjemy, wyświetlacz LCD dla ułatwienia obsługi i świetną konstrukcję rur i szczotek, pozwalającą dzięki ruchomym głowicom (do 180 stopni) dotrzeć do każdego zakamarka.

Bespoke Jet daje dużo radości z odkurzania (wiem, brzmi dziwnie), ale nie jest urządzeniem bez wad: jeśli korzystaliście z Dysona (zobacz test Dyson V15 Detect Absolute Extra), na bank będzie Wam brakowało lasera i szczotki zapobiegającej wplątywaniu się włosów.

Jednak cena, jaką osiągniemy dzięki zwrotowi Samsunga (a do tego w niektórych sklepach mamy dodatkowe cashbacki) pozwala osłodzić tę stratę, bo za bogaty, świetnie wykonany i dopracowany w każdym calu model zapłacimy nie 3100, a 2300 zł 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE