Słuchawkowe szaleństwo weekndowe w x-kom i raj dla fanów budżetowych modeli!

Jak na większość weekendów x-kom przygotował ciekawą promocję „w ten weekend w aplikacji”, gdzie z kodem weeknd – jak widzicie, w tytule to nie litrówka 😉 – można znaleźć kilka modeli budżetowych i średniopółkowych słuchawek w jeszcze lepszych cenach!

Przedstawiamy nasze typy!

Taotronics TT-BH094 ANC za 149 zł

Taotronics TT-BH094 ANC / fot. x-kom

Zaczynamy od kosztów: regularna cena tego modelu w x-kom wynosi 299 zł, a w promocji zapłacimy za nie 149 zł.  Jak widać, promocja jest z gatunku tych naprawdę srogich, a słuchawki mogą pochwalić się zaskakująco sporymi możliwościami.

Znajdziemy tu obsługę kodeka aptX, a za brzmienie odpowiadają 6 mm przetworniki PEEK+ PU. Jak mówi sama nazwa, producent zaimplementował tu technologię redukcji hałasów otoczenia ANC, a mikrofony do rozmów wyposażono w redukcje szumów cVc 8.0.

Taotronics TT-BH094 mogą pochwalić się mocną baterią (do 9 h pracy na jednym ładowaniu „pąków” i do 29 h łącznie z etui). Znajdziemy tu także szybkie ładowanie (2 godziny odtwarzania po 10 minutach uzupełniania energii), wodoodporność na poziomie IPX8, dotykowe sterowanie i tryb mono.

Edifier X5 za 98 zł

Edifier X5 / fot. x-kom

Słynny model i jeden z lepszych wyborów w stosunku koszty-jakość, który w regularnej cenie kosztuje 129 zł.

Za promocyjne 98 zł otrzymujemy słuchawki wyposażone w Bluetooth 5.0, obsługę kodeka aptX, mikrofony z redukcją szumów cVc, do 6 h czasu pracy na jednym ładowaniu „pąków” i łącznie do 15 h dzięki etui, dotykowe sterowanie i obsługę asystentów głosowych.

Sony WF-C700N ANC za 399 zł

Sony WF-C700 / fot. ze strony x-kom

W regularnej cenie wyceniono ten model na 499 zł i znajdziemy tu sporo możliwości, jakie na co dzień oferują droższe słuchawki japońskiej marki.

Przede wszystkim Sony WF-C700N wyróżniają się obsługą autorskiej technologii Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), mającej przywracać utraconą w kompresji jakość dźwięku, redukcją hałasów otoczenia ANC wraz z funkcją przeźroczystą, długim czasem pracy na jednym ładowaniu „pąków” – do 7,5 h z ANC.

Gravastar Sirius Earbuds Neon Green za 249 zł

Gravastar Sirius Earbuds / fot. Gravastar

Pamiętacie słynne z Kickstartera słuchawki o niecodziennym wyglądzie? W regularnej cenie zapłacimy za nie 399 zł, natomiast w weekendowej promocji to jedne z ciekawszych (a na pewno bardziej oryginalnych) propozycji!

Poza futurystycznym designem (etui ze stopu cynku) znajdziemy tu przetworniki o średnicy 7,2 mm, do 16 h łącznego czasu pracy, mikrofony z ENC, ciekawostkę w postaci trzech trybów dźwiękowych (muzyka, film, gra) o innych charakterystykach, Bluetooth 5.2 i wirtualny dźwięk przestrzenny 5.1.

Wszystkie weekendowe promocje znajdziecie tutaj, pamiętajcie, że ceny dotyczą aplikacji i kodu!

Znaleźliście coś dla siebie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE