Logitech M240 Silent: niedroga i zgrabna mysz bezprzewodowa bez adaptera!

Logitech M240 Silent to najnowsza mysz znanej marki, która oferuje – co zdradza nam już sama nazwa – cichą pracę, ale też coś jeszcze.

Mam na myśli delikatne kształty, niewielkie rozmiary i 3 wersje kolorystyczne oraz … łączność Bluetooth bez potrzeby korzystania z adapterów wpinanych w złącze USB laptopa!

Na koniec warto wspomnieć o tym, że te cechy zostały całkiem rozsądnie wycenione.

Logitech M240 Silent: mała, czarna, różowa i biała mysz nie tylko dla fanek art popu!

Logitech M240 Silent / fot. Logitech
Logitech M240 Silent / fot. Logitech

Logitech zawsze potrafił zaprezentować urządzenia, które mimo budżetowej wyceny zachowywały klasę charakterystyczną dla marki – dość przypomnieć recenzję Logitech G335, czyli tanich, uniwersalnych i niezwykle wygodnych słuchawek do komputera.

Właśnie z taką konwencją kojarzy mi się najnowsza mysz Logitech M240 Silent, która ze względu na dobrej jakości materiały, cichą pracę i kilka wersji kolorystycznych do wyboru może się podobać.

Najważniejsze cechy urządzenia to:

  • Pair & play, czyli parujesz i działasz: dzięki technologii bezprzewodowej Bluetooth mysz łączy się w kilka sekund – nie jest wymagany żaden klucz ani port. 
  • Mniej hałasu, więcej skupienia: model oferuje znane uczucie kliknięcia przy zredukowaniu o 90% jego hałasu (w porównaniu z Logitech M185).
  • Długotrwała bateria: 18-miesięczna żywotność baterii i funkcja automatycznego usypiania myszy pozwalają na dłuższy czas pracy bez częstych wymian baterii.
  • Precyzja i kontrola: Łatwiejsza nawigacja na praktycznie każdej powierzchni, dzięki płynnemu i dokładnemu czujnikowi sterowania.
  • Design z myślą o podróżowaniu: Dobrze wyprofilowany kształt myszy, który
    z łatwością zmieści się w torbie do laptopa. 
  • Uniwersalny kształt: Wygodny i uniwersalny design jest dopasowany do naturalnego ułożenia dłoni – zarówno dla osób prawo-, jak i dla leworęcznych.
  • Zrównoważony rozwój: Certyfikowana neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla, dodatkowo część plastikowych części jest wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego (PCR): 48% (dla koloru grafitowego) i 37% (dla białego I różowego).
Logitech M240 Silent / fot. Logitech
Logitech M240 Silent / fot. Logitech

Oczywiście mysz współpracuje z Windows, macOS, iPadOS, Android, ale też Linux czy Chrome OS.

Oficjalna wycena Logitech M240 Silent w momencie premiery to 129 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE