Kupujesz odkurzacz pionowy dla wymagających Ezviz RH1, a kamerka domowa w gratisie!

Ezviz RH1 to najnowszy odkurzacz pionowy marki znanej z urządzeń smart home, który do 14.05.2023 r. kupimy w promocji Media Expert z bonusowym dodatkiem w postaci kamerki domowej EZVIZ H6c! Rzućmy okiem, co otrzymujemy w zamian za 1999 zł.

Ezviz RH1 to topowy odkurzacz pionowy, któremu niestraszne żadne zabrudzenia

Ezviz RH1 + kamerka w gratisie / fot. Ezviz

Choć od jakiegoś czasu wydaje się, że to roboty sprzątające są na topie, to wiele osób preferuje bardziej tradycyjne narzędzia, które dają większą kontrolę nad sprzątaniem.

Teoretycznie segment odkurzaczy pionowych w wersji premium wydaje się być opanowany przez Dysona (zobacz recenzję Dyson V15 Detect Absolute Extra) czy Samsunga (recenzja Samsung Bespoke Jet), jednak rośnie tu nowe pokolenie ciekawych sprzętów, które celują w wymagające grupy użytkowników!

Ezviz RH1 to model, który potrafi zainteresować samą filozofią pracy: mamy tu bowiem do czynienia z bezprzewodowym odkurzaczem łączącym pracę na sucho i mokro, a do tego urządzenie potrafi samodzielnie zadbać o swoją czystość! Jak twierdzi producent: EZVIZ potrafi zamiatać, myć i odkurzać podłogi równocześnie, a na koniec oczyścić swoje szczotki.

Właśnie ta bezobsługowość jest czymś, co sprawia, że RH1 jest aż tak kuszący – bo po co tracić czas na mycie i suszenie szczotek, skoro odkurzacz potrafi zrobić to sam?

Główne cechy Ezviz RH1 to:

  • zmywak, odkurzacz i szczotka w jednym urządzeniu,
  • inteligentne sterowanie ssaniem i przepływem powietrza,
  • moc ssania 12 000 Pa,
  • inteligentne wykrywanie plam i regulacja ilości wody,
  • konstrukcja z osobnymi zbiornikami na brudną/czystą wodę,
  • długi czas pracy (czyszczenie do 200 m²),
  • samoczynne czyszczenie szczotki obrotowej,
  • automatyczne suszenie powietrzem,
  • łatwe poruszanie, składanie i przechowywanie.
Ezviz RH1 / fot. Ezviz
Ezviz RH1 / fot. Ezviz

Kusząco wygląda połączenie manualnego sterowania (człowiek tradycyjnie prowadzi maszynę) z rozbudowaną analityką. Wbudowany czujnik podczerwieni umożliwia odkurzaczowi RH1 wykrywanie zabrudzeń, dzięki temu może on określać stopień zabrudzenia podłogi. Na podstawie tych danych urządzenie automatycznie dostosowuje przepływ wody, prędkość szczotki obrotowej i moc ssania.

Czy 1999 zł za Ezviz RH1 to dużo? W porównaniu z przywołanymi już modelami Samsunga i Dysona – nie.

W zestawie z odkurzaczem za darmo otrzymamy kamerę EZVIZ H6c, zapewniającą widoczność 360 stopni, wykrywanie ruchu, diody na podczerwień i sterowanie poprzez smartfona!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE