Jeśli miałbym kupować smartwatch dla sportowca od Huawei, to brałbym ten w najlepszej cenie z x-kom!

Szukasz ciekawego smartwatcha, z którym poprawisz swoją formę? Oto on, cały na czarno: Huawei GT Runner (zobacz recenzję Huawei Watch GT Runner) z promocji x-kom za 777 zł!

Jak uzyskać najniższą cenę na rynku? Wystarczy użyć kodu rabatowego weeknd w aplikacji x-kom i tam wybrać GT Runnera! W tej cenie to naprawdę dobry zegarek i choć jest dedykowany przede wszystkim dla biegaczy, to sprawi wiele radochy także niedzielnym sportowcom.

Wiem, co mówię – od kilku miesięcy to mój codzienny smartwatch!

Huawei Watch GT Runner: warto kupić? Za 777 zł jak najbardziej!

Promocja na Huawei Watch GT Runner w x-kom / fot. screen ze strony x-kom z 5.5.23

Przez moje ręce przewija się całkiem sporo inteligentnych zegarków i opasek, ale na co dzień zdecydowałem się korzystać z prostego, ale bardzo wygodnego i wyposażonego w przydatne dla mnie funkcje urządzenia od Huawei.

Regularna cena Runnera to około 950 zł i jest to kwota, która pozwala wybierać głównie pomiędzy modelami Hua i Amazfit (zobacz recenzję Amazfit GTS 4). Niby sporo, ale na „prawdziwe” smartwatche z mocniejszą baterią zabraknie – celowo nie wspominam o zegarkach Samsunga, bo taki Watch 4 (zobacz test Samsung Galaxy Watch 4 Classic) , zwłaszcza w mniejszej wersji, zwykle ładujemy codziennie.

Huawei Watch GT Runner / fot. OffTech

Zostałem dłużej przy GT Runnerze z kilku prostych przyczyn i wymienię je poniżej:

  • jest to jedno z najwygodniejszych urządzeń na rynku – dobrze wentylowany pasek, przyjemny tył koperty, prosta obsługa obrotową koronką,
  • zegarek ma piękny wyświetlacz – AMOLED 1,43″, rozdzielczość 466×466 px, z mnóstwem interaktywnych tarcz, które możemy modyfikować,
  • pomiary (tętno, Spo2, sen, kroki itp.) oferowane przez urządzenie stoją na wysokim poziomie,
  • GPS zapewnia dobre i szybkie pozycjonowanie (2-zakresowy, 5-systemowy GNSS),
  • aplikacja jest przejrzysta, choć agreguje dużo danych; pozwala na integrację m.in. ze Stravą, a do tego oferuje funkcję wirtualnego treningu biegowego, opartego na teście naszej wydolności i przygotowaniu pod konkretny rodzaj/dystans,
  • możliwość korzystania z zegarka jako zestawu głośnomówiącego do rozmów telefonicznych przyjemnie rozleniwia,
  • mamy tu sporo fajnych dodatków jak barometr, kompas, sterowanie muzyką (działa z różnymi serwisami),
  • bateria z odpalonymi wszystkimi pomiarami pozwala realnie na 6 dni pracy.
Huawei Watch GT Runner / fot. OffTech

W tej półce cenowej – mowa oczywiście o 777 zł z x-kom – to ciekawe, a co najważniejsze uniwersalne urządzenie, które ciągle jest rozwijane (dość wspomnieć o ostatniej aktualizacji, która przyniosła nowy wygląd apki i tarcze, a wcześniej możliwości integracji z zewnętrznymi serwisami jak Strava).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE