Fresh ‘n Rebel Twins Elite: oto nowe, topowe słuchawki pastelowych!

Fresh ‘n Rebel Twins Elite to najnowsze słuchawki True Wireless od holenderskiej marki, która jak dotąd słynie głównie z zabawy designem i kolorystyką, stawiając na odbiorców zorientowanych raczej na modę, niż audiofilstwo.

Jak dla mnie to dość sensowny wybór, zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie, że Fresh raczej celuje w niższa półkę cenową, gdzie finałowy efekt zawsze jest sztuką kompromisu. Najciekawsze w nowym modelu jest to, że w przeciwieństwie do większości budżetowych Twinsów ten odwołuje się do ciepło przyjętego Twins ANC (zobacz nasza recenzję Fresh N Rebel Twins ANC), ale uzupełnia obecność aktywnego wyciszenia otoczenia indywidualizacją brzmienia od Audiodo!

Fresh ‘n Rebel Twins Elite poza kolorem mają sporo do zaoferowania, a do tego nie kosztują kroci!

Fresh ‘n Rebel Twins Elite / fot. mat. pras.
Fresh ‘n Rebel Twins Elite / fot. mat. pras.

Najważniejsze nowości w przypadku modelu Twins Elite to funkcja Personal Sound od Audiodo, ulepszone Adaptive Hydrid ANC i Bluetooth Multipoint – funkcjonalność pozwalająca na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth.

O ile ANC czy połączenie wielopunktowe dziś w lepszej klasy słuchawkach nikogo nie zdziwi, to już możliwości od szwedzkiego Audiodo potrafią ciągle zaskoczyć. Mamy tu bowiem do czynienia nie tyle z prostym korektorem, ale z badaniem naszego słuchu, po którym słuchawki starają się skompensować braki w poszczególnych rejestrach! To właśnie może być karta przetargowa nowych Twinsów, które powinny zaskoczyć nas brzmieniem.

Twins ANC wyposażono w Adaptive Hybrid Active Noise Cancelling (ANC) i słuchawki automatycznie dobierają odpowiedni poziom tłumienia hałasu w zależności od otoczenia. „Pąki” posiadają po trzy mikrofony, z czego dwa służą do aktywnego usuwania szumów, a jeden umożliwia usuwanie szumów otoczenia (ENC).

Fresh ‘n Rebel Twins Elite / fot. mat. pras.
Fresh ‘n Rebel Twins Elite / fot. mat. pras.

Bluetooth Multipoint pozwala jednocześnie podłączyć do słuchawek dwa urządzenia (np. telefon i laptop – dzięki temu np. oglądając film na laptopie nie przegapimy połączenia przychodzącego na smartfonie, bo słuchawki same się na nie przełączą).

Łączny czas pracy (słuchawki + ładowanie w etui) wynosi 29 godzin, a same „pąki” mogą wytrzymać do 9 h odtwarzania muzyki. Nie zapomniano o szybkim ładowaniu –  15 minut uzupełniania energii gwarantuje 4 godziny odtwarzania. Znajdziemy tu także ładowanie bezprzewodowe (zobacz recenzję Fresh N Rebel Base Duo, podwójnej ładowarki o nietypowym wykończeniu).

W zestawie ze słuchawkami otrzymujemy 3 końcówki silikonowe w różnych rozmiarach. Model Twins Elite jest dostępny w czterech kolorach:

  • Storm Grey (ciemnoszary),
  • Silky Sand (złoty),
  • Dive Blue (niebieski),
  • Deep Mauve (ciemny, śliwkowy fiolet).

Twins Elite Fresh ‘n Rebel będą dostępne w sklepach już za chwilę (początek maja) w sugerowanej cenie 619,90 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE