Oto Kärcher PSU 4-18: mały i akumulatorowy opryskiwacz ogrodowy z lancą teleskopową!

Kärcher PSU 4-18 wygląda jak spełnienie marzeń ogrodnika i to niekoniecznie amatora! Jedno niewielkie urządzenie z dużym zapasem energii i mocą, które wykorzystamy do nawożenia czy podlewania, a do tego wbudowany wyświetlacz sprawi, że bateria nigdy nas nie zawiedzie, bo zawsze znamy jej stan!

Kärcher PSU 4-18 to maluch, jaki pomoże nam zadbać nie tylko o ogród

Kärcher PSU 4-18 / fot. mat. prom.
Kärcher PSU 4-18 / fot. mat. prom.

Kärcher wprowadził na rynek nową kategorię produktową – opryskiwacz akumulatorowy, który ma być wsparciem w dbaniu o ogród. Pomoże w:

  • rozpylaniu płynnych nawozów,
  • opryskiwaniu środkami ochronnymi,
  • podlewaniu.

Początek wiosny to czas na porządkowanie ogrodu po zimie. Nawożenie, opryskiwanie, podlewanie czy ochrona przed chwastami to podstawa, jednak wymaga sporo od nas sporo pracy.

Firma Kärcher wzbogaciła gamę akumulatorowych urządzeń ogrodowych o opryskiwacz akumulatorowy PSU 4-18, mający być kompaktowym narzędziem, jakie zabierzemy ze sobą w najbardziej niedostępne fragmenty ogrodu.

Opryskiwacz pomoże w rozpylaniu płynnych nawozów, pestycydów czy środków chwastobójczych, a także przyda się do podlewania mgiełką sadzonek i innych delikatnych roślin. W odróżnieniu od modeli z pompą ręczną, urządzenie akumulatorowe wykorzystuje zasilanie do wytwarzania stałego, optymalnego ciśnienia.

Lubisz urządzenia tego producenta? Sprawdź Kärcher VC 4 Cordless myHome: pionowy odkurzacz domowy, który wyjątkowo oferowany jest nie tylko z żółtymi akcentami! 

Urządzenie ma być kompaktowe i wygodne, a jego atutem jest wyświetlacz LCD znajdujący się na baterii, który dzięki Real Time Technology, oprócz pozostałej pojemności akumulatora, dokładnie pokazuje w minutach pozostały czas pracy (do 400 minut!) oraz ładowania.

Kärcher PSU 4-18 / fot. mat. prom.
Kärcher PSU 4-18 / fot. mat. prom.

Niewielkie rozmiary, wygodny uchwyt i pas naramienny umożliwiają komfortowe poruszanie się podczas użytkowania. Swobodę ruchu zapewnia też wąż o długości 1,2 metra, łączący lancę z urządzeniem. Pojemny, przezroczysty zbiornik na wodę (4 litry) pozwala w każdej chwili sprawdzić poziom napełnienia, a widoczna na nim miarka – łatwo odmierzać detergenty.

Zbiornik połączony jest z głowicą obudowy, w której znajduje się pompa i elektronika, dwoma dużymi szybkozłączami.

W zależności od potrzeby, płyny można rozpylać punktowo lub w postaci drobnej mgiełki – rodzaj strumienia jest dopasowywany poprzez przekręcenie dyszy na końcu lancy. Sama długość lancy teleskopowej opryskiwacza też jest regulowana (od 45 do 74 cm). Po zakończeniu pracy lancę można odłączyć od pompy, dzięki czemu urządzenie można przechowywać na niewielkiej ilości miejsca.

Podczas pracy pompa elektryczna zapewnia niezmienną moc o wartości 18 V (2,5 Ah), po napełnieniu opryskiwacz wytwarza ciśnienie do 3 barów.

Kärcher PSU 4-18 wyceniono na 449 zł – specyfikację znajdziecie na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE