Akumulatorowe ułatwiacze życia od EcoFlow: klimatyzator, lodówka i … kosiarka!

EcoFlow po ciekawej, przenośnej stacji ładowania (zobacz test EcoFlow RIVER 2 Max) proponuje aż trzy nowe urządzenia i choć łączy je zasilanie akumulatorowe, to każde jest z innej bajki.

Poznajcie EcoFlow BLADE, GLACIER i WAVE 2!

Na ich opracowanie producent uzyskał łącznie 15 patentów, a zarówno BLADE, jak i GLACIER znalazły się na liście wyróżnionych nagrodami za innowacje CES 2023:

  • EcoFlow BLADE wykorzystuje zaawansowaną robotykę do zautomatyzowanej, bezproblemowej pielęgnacji ogrodu,
  • EcoFlow GLACIER oferuje przenośną lodówko-zamrażarkę wyposażoną w zintegrowaną kostkarkę do lodu i wymienny akumulator,
  • EcoFlow WAVE 2 zapewnia szybkie chłodzenie i ogrzewanie w zasilanym akumulatorowo klimatyzatorze i grzejniku.

EcoFlow BLADE to inteligentna i automatyczna kosiarka, wyposażona w czytnik kart SIM i eSIM!

EcoFlow BLADE/ fot mat. prom.
EcoFlow BLADE/ fot mat. prom.

BLADE wykorzystuje zaawansowany czujnik LiDAR i wbudowaną kamerę do lokalizowania i wyłapywania śmieci z trawnika, takich jak gałązki i liście, a następnie odkładania ich w zaprogramowanym miejscu.

Czujnik LiDAR i kamera BLADE oraz nawigacja X-Vision w czasie rzeczywistym (RTK) umożliwiają mu pracę w wirtualnych granicach, dzięki czemu użytkownicy mogą oddalić się od urządzenia, podczas gdy ono wykonuje swoją pracę. Duże koła wielokierunkowe umożliwiają również pokonywanie przeszkód o wysokości do 40 mm.

BLADE posiada 4G i eSIM, dzięki czemu możemy śledzić jego dokładną lokalizację. BLADE jest objęty gwarancją „3+1” i dożywotnią bezpłatną wymianą akcesoriów.

EcoFlow GLACIER: pierwsza przenośna lodówko-zamrażarka z wbudowaną kostkarką do lodu

EcoFlow GLACIER / fot. mat. prom.
EcoFlow GLACIER / fot. mat. prom.

EcoFlow GLACIER to przenośna lodówko-zamrażarka z wbudowaną kostkarką do lodu i wymiennym akumulatorem. Dzięki wymiennemu akumulatorowi o pojemności 298 Wh, urządzenie oferuje 40 godzin chłodzenia lub 19 godzin pracy w temperaturze poniżej zera na jednym ładowaniu.

GLACIER potrafi wytworzyć 18 kostek lodu w ciągu 12 minut i posiada dwa schowki z niezależną kontrolą temperatury do jednoczesnego chłodzenia i zamrażania. Jest wyposażony w wydajny kompresor i w trybie maksymalnym może schładzać z temperatury 30°C do 0°C w ciągu zaledwie 15-20 minut.

GLACIER to coś więcej niż „tylko” przenośna lodówka: może pełnić rolę przenośnej ładowarki do małych urządzeń elektronicznych, a jego akumulator uzupełnimy za pomocą prądu zmiennego, ładowarki samochodowej, panelu słonecznego i stacji energetycznej.

EcoFlow WAVE 2: zabierz ze sobą klimę na zewnątrz

EcoFlow WAVE 2/ fot. mat. prom.
EcoFlow WAVE 2/ fot. mat. prom.

EcoFlow WAVE 2 to przenośny klimatyzator i grzejnik mający zapewnić komfort podczas gorących letnich dni lub mroźnych zim.

Druga generacja serii Wave ma zapewniać szybkie chłodzenie (5100 BTU) i ogrzewanie (6100 BTU) przy efektywnej powierzchni 10 metrów kwadratowych.

WAVE 2 jest mniejsze o 22% od swojego poprzednika i oferuje do 8 godzin pracy na dodatkowym akumulatorze 1159 Wh. Posiada wiele trybów, w tym Eco, Sleeping i Fast oraz regulację temperatury i inne ustawienia, dostępne za pomocą aplikacji EcoFlow. Jak większość modeli marki, może być ładowany solarnie.

BLADE i GLACIER będą dostępne w Polsce pod koniec kwietnia/na początku maja, a WAVE 2 pod koniec maja – czekamy jeszcze na oficjalne wyceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE