OPPO Enco Air3 mają DSP, potężny przetwornik i cenę sprzed inflacji!

OPPO Enco Air3 to zaskakująco intrygujące słuchawki True Wireless, które mają szansę na przebicie się na rynku! Dlaczego?

Z jednej strony zadziała renoma marki, wypracowana przez genialne Oppo Enco X (choć tu trzeba przypomnieć, że za brzmienie odpowiada Dynaudio), z drugiej ciekawy design i smaczki, jakie za 249 zł oferuje nowy model!

OPPO Enco Air3 przypominają, że słuchawki TWS muszą mieć pomysł na siebie – a nowy model wygląda tak, jakby marka rozbiła swój bank na ten rok

OPPO Enco Air3 / fot. mat. prom.
OPPO Enco Air3 / fot. mat. prom.

W Polsce debiutują nowe słuchawki TWS od OPPO z rodziny Enco – OPPO Enco Air3. Producent nie tylko odświeżył ich design, ale również wyposażył słuchawki w wydajny procesor DSP oraz funkcję OPPO Alive Audio, mającą wspierać odtwarzanie dźwięku o wysokiej wierności (Hi-Fi).

Pojemna bateria pozwala na słuchanie muzyki czy oglądanie wideo nawet przez 25 godzin, natomiast funkcja podwójnego połączenia umożliwia połączenie słuchawek z dwoma urządzeniami jednocześnie – warto to podkreślać, bo do niedawna połączenie wielopunktowe było domeną droższych modeli.

OPPO Enco Air3 wyróżniają się potężnym, bo aż 13,4 mm przetwornikiem! Dość powiedzieć, że dotąd 12 mm uchodziło już za giganta. Ciekawe, czy taki rozmiar nie „przebasowi” brzmienia.

Sercem OPPO Enco Air3 jest procesor Cadence Tensilica HiFi 5 DSP, który w porównaniu do poprzedniego modelu z serii Enco zapewnia 25 razy (!) więcej mocy obliczeniowej. Dodatkowo nowość jest o 35% bardziej wydajna energetycznie, ma o 50% dłuższą żywotność baterii i bardziej precyzyjnie odwzorowuje dźwięk.

OPPO Enco Air3 / fot. mat. prom.
OPPO Enco Air3 / fot. mat. prom.

Wspomniana funkcja OPPO Alive Audio ma zapewniać przestrzenne brzmienie, co docenią osoby lubiące oglądać ulubione seriale na smartfonach, tabletach czy laptopach. Znajdziemy tu także:

  • Bluetooth w wersji 5.3,
  • niezłą baterię (do 6 h na jednym ładowaniu „pąków” i łącznie z etui nawet 25 h),
  • szybkie ładowanie (nawet 2 h po 10 minutach),
  • przeprojektowane etui ładujące i słuchawki (łatwiej wyjmiemy je z pudełeczka).

OPPO Enco Air3 są dostępne w cenie 249 zł. Na pewno to jedne z tych słuchawek, które warto wypróbować szukając czegoś w tej klasie cenowej – choć oczywiście wszystko zależy od faktycznego brzmienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE