NAVITEL RD3 i RD5: taniutkie radyjka do auta z BT, zestawem głośnomówiącym i czytnikiem kart!

Navitel to marka, którą większość z nas kojarzy z rejestratorami (zobacz m.in. maleńki, a wyposażony w Wi-Fi Navitel R33) czy nawigacjami samochodowymi (np. ciekawe urządzenie 2w1 NAVITEL RE 5 DUAL). Ogólnie firma celuje w kierowców oczekujących dobrych funkcjonalności za niewielkie pieniądze i to idealnie widać w przypadku najnowszej propozycji w postaci radia NAVITEL RD3 i RD5!

Oba modele mogą za niewielkie kwoty wprowadzić do Twojego auta powiew nowoczesności. Choć brzmi to jak reklama, to ceny tych modeli zmieniają optykę!

NAVITEL RD3 i RD5 łączą niską cenę z dobrym wyposażeniem: mamy BT, rozmowy głosowe, USB i czytniki microSD

NAVITEL RD3 i RD5 / fot. Navitel
NAVITEL RD3 i RD5 / fot. Navitel

NAVITEL RD3 i RD5 to ciekawe propozycje radia samochodowego dla użytkowników, którzy i tak korzystają z „nieoryginalnego” systemu nagłaśniającego w swoim aucie.

Obie te propozycje zaintrygowały mnie dlatego, że w niskiej cenie zapewniają funkcjonalności, jakich ze świecą szukać w sprzętach z podobnej półki i mogą być dobrą okazją do zmiany starego radia na nowoczesne, które może realnie uprzyjemnić jazdę.

NAVITEL RD3 i RD5 mają moc wyjściową 4×50 W oraz cyfrowy moduł FM o zakresie odbioru FM 87,5-108 MHz. W pamięci zapiszemy 18 stacji, które można wygodnie przełączać za pomocą przycisków na przednim panelu lub zdalnie używając dołączonego do zestawu pilota.

Urządzenia zapewniają regulację tonów niskich i wysokich, a także kilka zaprogramowanych ustawień equalizera. Istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego wzmacniacza dzięki uwzględnionym wejściom RCA. Wbudowany Bluetooth wraz z zestawem głośnomówiącym oraz mikrofonem umożliwiają wygodne i bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy autem.

NAVITEL RD5 / fot. Navitel

Producent wyposażył radia w dwa porty USB-A (do podłączenia pendrive`a oraz ładowania telefonu), slot na karty microSD do 256 GB oraz wejście AUX. Formaty plików odtwarzanych przez urządzenia to MP3, WMA, WAV, FLAC. Oba modele oferują podświetlenie RGB z opcją wyboru jednego z 7 dostępnych kolorów.

Sterowanie radiem NAVITEL RD5 może odbywać się również za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej CarLive, dostępnej dla systemów Android i iOS.

Na koniec zostało nam najlepsze, czyli ceny! Za:

  • NAVITEL RD3 zapłacimy 99 zł,
  • NAVITEL RD5 – 139 zł.

Mama wrażenie, że to niezbyt wygórowane kwoty za sprytne połączenie radia, zestawu głośnomówiącego i możliwości odsłuchu muzyki z pendrive/karty microSD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE