Patrzę i nie dowierzam: Edifier W820NB Plus mają LDAC, ANC i HI-Res za około 300 zł!

Wertując, co ostatnio dobrze sprzedaje się na Ali, zwróciłem uwagę na Edifier W820NB Plus i … szczerze mówiąc zastanawiam się, dlaczego informacja o tym modelu dopiero wpadła mi w oczy! Nie oszukujmy się: słuchawek nagłownych z dużym potencjałem brzmieniowym nigdy za wiele – zwłaszcza, gdy za nieco ponad 300 zł mamy do czynienia z certyfikacją Hi-Res i obsługą LDAC!

Przyszła kryska na Soundcore (sprawdź recenzję SoundCore Life Q35 – do tej pory chyba niepokonanych w tej kategorii)? Zapowiada się arcyciekawy pojedynek!

Edifier W820NB Plus technicznie ma wszystko, żeby wygrać niższą klasę średnią dla siebie. Tylko ten design …

Edifier W820NB Plus / fot. Aliexpress
Edifier W820NB Plus / fot. Aliexpress

Zacznę z grubej rury: nie ma nic za darmo i wyśmienicie widać to na przykładzie Edifier W820NB Plus. Otóż to słuchawki, które czarują technikaliami, ale wyglądają mocno zwyczajnie i jeśli gdzieś nam migną, to raczej nie ma szans to to, żeby je zapamiętać.

To jest moim zdaniem cena, jaką trzeba przełknąć decydując się na ten model Edifiera, który w zaskakująco niskiej cenie oferuje aż za dużo, jeśli chodzi o obietnicę potencjału muzycznego i komfortu.

Czyli chcesz wiele za niewiele?

Przygotuj się na design, który i tam zdradzi cenę urządzenia! Od razu dodam, że jak dla mnie to uczciwy deal – porównajcie to choćby z takim klonem Apple Watcha jak Microwear Watch 7, który wygląda genialnie, ale w środku ma kupę i to bynajmniej nie śmiechu.

Edifier W820NB Plus / fot. Aliexpress
Edifier W820NB Plus / fot. Aliexpress

Na Aliexpress za W820NB Plus zapłacimy około 330 zł i to właśnie cena sprawia, że możemy przecierać oczy ze zdumienia, patrząc na specyfikację.

Urządzenie może pochwalić się:

  • certyfikatem Hi-Res audio,
  • 40 mm przetwornikami,
  • obsługą LDAC,
  • aktywną redukcją hałasu otoczenia ANC o mocy 43 dB + tryb świadomości,
  • mocną baterią, mającą zapewnić nawet 49 h pracy na jednym ładowaniu (do 33 h z ANC),
  • szybkim ładowaniem – po 10 minutach uzupełniania energii słuchawki mogą pracować nawet 7 h,
  • współpracą z dedykowaną aplikacją, gdzie znajdziemy m.in korektor,
  • minimalnym opóźnieniem na poziomie 0.08 s.

I wszystko byłoby super, gdyby nie ten nieszczęsny design – nawet na renderach Edifier W820NB Plus nie wygląda zbyt solidnie… Choć kto wie, może się mylę i na żywo słuchawki nie ustępują jakością wykonania droższym konkurentom. Czas pokaże!

A może stacja ładująca nie tylko dla preppersa? Sprawdź recenzję ECOFLOW River 2 Max!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE