Logitech Zone Learn: słuchawki, w których najważniejsza jest nauka! Zaraz, co?!

Logitech Zone Learn to najnowsza propozycja szwajcarskiej marki, która nie stawia na gaming czy muzykę, a … jakość odsłuchu ludzkiej mowy i komfort użytkowania!

Mam wrażenie, że takich prostych słuchawek brakowało na rynku, a Wy? Urządzenie jest tym bardziej ciekawe, że w odróżnieniu od większości słuchawek komputerowych nie wyglądają jak stereotypowy gadżet gamera, a mimo to zaprojektowano je tak, że naprawdę trudno je pomylić z innymi modelami.

Logitech Zone Learn nie zostawiają śladu węglowego, są niedrogie i pomogą Ci w zdalnym kształceniu

Logitech Zone Learn / fot. Logitech
Logitech Zone Learn / fot. Logitech

Przy tworzeniu Zone Learn Logitech współpracował z nauczycielami i uczniami – od koncepcji do ostatecznego prototypu – w celu stworzenia produktu odpowiadającemu potrzebom edukacyjnym. W rezultacie powstał zestaw słuchawkowy skonstruowany pod kątem wspierania nauki.

Zone Learn są dostosowane do każdego rodzaju kształcenia z naciskiem na potrzeby aplikacji edukacyjnych, tak aby nauka była bardziej dostępna, efektywna i skuteczna. Urządzenie posiada certyfikat Works With Chromebook (WWCB).

Każdy zestaw słuchawkowy posiada lekki pałąk z miękką warstwą materiału, a urządzenie jest tak skonstruowane, aby środek ciężaru był równomiernie rozłożony. Łatwo dostosujemy słuchawki do kształtu głowy dzięki regulowanym suwakom, a prowadzenie rozmów ułatwi chowany mikrofon na wysięgniku, który można obracać o 120 stopni.

Logitech Zone Learn / fot. Logitech
Logitech Zone Learn / fot. Logitech

Producent twierdzi, że Zone Learn jest niezwykle wytrzymały i spełnia wojskową normę MIL-STD-810G (upadek z 122 cm). Słuchawki łączą się z urządzeniami w trybie plug-and-play za pomocą AUX 3,5 mm, USB-A i USB-C, dzięki czemu obsługują w większość urządzeń, systemów operacyjnych i platform konferencyjnych.

Podoba mi się to, że przewody połączeniowe (czy to USB, czy minijack) są wymienne i łatwo je dokupić – w połączeniu ze wzmocnioną konstrukcją to sygnał, że mamy szansę na słuchawki, które będą nam (albo naszym pociechom) towarzyszyły przez lata. Przetworniki o średnicy 32 mm zostały zestrojone pod kątem czystości mowy, a nie muzyki i to ma być największym atutem Zone Learn.

Słuchawki startują z wyceny 49.95 euro.

Lubisz słuchawki tej marki a jednocześnie nie chcesz przepłacać? Sprawdź recenzję Logitech G335!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE