Premierowy Huawei Watch Ultimate, Watch Buds lub kupon rabatowy może być Twój!

HUAWEI WATCH Ultimate już niebawem ma zagościć na polskim rynku i to dobra okazja, żeby świętować! Oczywiście to tylko jedna z wiosennych premier marki, ale ta wydaje się szczególnie ciekawa – bo wszystko wskazuje na to, że Hua zamierza wkroczyć na terytorium zarezerwowane dotąd dla Garmina czy Suunto!

I po doświadczeniach z niedawnym Runnerem (zobacz recenzję Huawei Watch GT Runner) można mieć wrażenie, że to chiński producent ma ostatnio cały worek pomysłów na ciekawe zegarki, które nie dość, że wyglądają dobrze, to nie muszą wstydzić się jakości pomiarów!

Dlaczego uważamy, że Huawei Watch Ultimate może wprowadzić spore zamieszanie na rynku smartwatchy premium?

Huawei Watch Ultimate / fot. Huawei
Huawei Watch Ultimate / fot. Huawei

Ostatnio wśród smartwatchy było dość … nudno. Choć pojawiały się ciekawostki jak nowy zegarek Huawei z ukrytymi słuchawkami, to fani pomiarowych kombajnów o outdoorowym sznycie nie mieli zbyt wielu powodów do radości (no, może poza ostatnią propozycją kolejnej wersji T-Rexa od Amazfita).

Huawei Watch Ultimate ma świetny pomysł na swoją niszę i zacząć wypada od tego, że urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach: Voyage, wyposażoną w tytanową bransoletę (tu kłania się starszy, ale wciąż topowy Huawei Watch GT3 Pro)  i tańszą Expedition z czarnym paskiem, wykonanym z materiałów, z których produkuje się pasy … klinowe!

Nowy model oferuje odporność, jaka pozwala spełniać wyśrubowane normy nurkowe – urządzenie ma wytrzymać 24-godzinne zanurzenie na głębokości 100 metrów lub ciśnienie o wartości do 10 ATM. To początek podwodnej przygody, bo zegarek potrafi rejestrować trasę, wspomagać wynurzanie (wskaźnik dekompresji) czy podać poziom tlenu.

Huawei Watch Ultimate / fot. Huawei
Huawei Watch Ultimate / fot. Huawei

Poza trybami dla (pod)wodniaków nie zabrakło tu rozbudowanych opcji outdoorowych w postaci obsługi pięciu rodzajów pozycjonowania, możliwości dodawania własnych punktów na mapie czy powrotu do początku trasy.

Co ciekawe, mamy tu mieć także nowy wyświetlacz AMOLED i pełne wsparcie analityki w postaci pulsometru, natlenienia krwi, termometru czy EKG. O czas pracy zadba bateria o pojemności ponad 500 mAh, zapewniającej według informacji prasowej nawet do 14 dni typowego użytkowania.

Na koniec została nam cena, która będzie zaczynała się od 800 euro – jak widzicie, warto zawalczyć o własny egzemplarz w zamian za opis sportowej przygody 🙂

Huawei Watch Ultimate, Watch Buds i 50 kuponów rabatowych po 200 zł: zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na znalezienie się w gronie nagrodzonych osób, należy między 23 marca a 2 kwietnia wejść na tę stronę, odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Opisz swoją najciekawszą sportową przygodę” i zasubskrybować newsletter sklepu.

Na zwycięzców czekają:

  • HUAWEI WATCH Ultimate (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł),
  • 2x HUAWEI WATCH Buds (zwycięzcy otrzymują kupony na zakup produktów za 1zł),
  • 50 kuponów o wartości 200 zł, obniżających cenę zakupu wybranych smartwatchy.

Ze swojej strony życzymy wszystkim czytelnikom offtech.pl powodzenia 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE