Fanie dobrego audio, szykuj małą kasę na słuchawki Soundcore w promocji!

Anker SoundCore Liberty 2 Pro to jedne z tych słuchawek, które są pewniakiem w kwocie do 500 zł. Standardowa cena tego modelu wynosi nieco ponad 400 zł i nawet wówczas jest to dobry wybór (o ile jesteśmy w stanie pogodzić się z pewnymi ograniczeniami, o których szerzej opowiem w kolejnym akapicie), a co mówić o cenie w weekendowej promocji x-kom!

Promocja Anker Liberty 2 Pro x-kom z dn. 10.02.23 / screen newslettera
Promocja Anker Liberty 2 Pro x-kom z dn. 10.02.23 / screen newslettera

Z kodem weeknd zapłacimy za Anker SoundCore Liberty 2 Pro dokładnie 239 zł i jest to kwota, w której te słuchawki nie biorą jeńców i pokazują, jak można czarować brzmieniem!

Anker SoundCore Liberty 2 Pro stawiają na spersonalizowane brzmienie i mocarną baterię

Anker Liberty 2 Pro / fot. Anker
Anker Liberty 2 Pro / fot. Anker

Anker SoundCore Liberty 2 Pro to jedne ze słuchawek True Wireless, które na offtechowej liście polecajek są jednym z pewniaków – mimo, że nie są to na pewno słuchawki dla każdego i trzeba o tym głośno powiedzieć!

Przede wszystkim ten model jest pozbawiony jakiejkolwiek aktywnej redukcji hałasu otoczenia, a pasywna jest przeciętna, więc jeśli zależy Wam na odgrodzeniu się od świata zewnętrznego, to te słuchawki możecie sobie śmiało odpuścić.

Dodatkowo nie każdy będzie zadowolony z komfortu, jaki oferują – to dość spore „pąki”, które mocno wystają po założeniu i znam przypadki, kiedy mimo przymierzania różnych nakładek słuchawki i tak słabo trzymały się w uchu.

Dobra – trochę pomarudziliśmy, a teraz kilka sów o tym, dlaczego Anker jest tak warty dostrzeżenia! Otóż to jedne z tych słuchawek, które brzmieniem zdecydowanie wykraczają poza swoją wycenę (analogicznie jak model wokółuszny – zobacz recenzję SoundCore Life Q35)!

Anker Liberty 2 Pro / fot. Anker
Anker Liberty 2 Pro / fot. Anker

Mamy tu do czynienia ze wspaniałym, energetycznym, radosnym i jednocześnie przestrzennym zestrojeniem, które dodatkowo jest bardzo mocno podatne na dalsze korekcje. I najciekawsze jest to, że nie tylko samu możemy bawić się equalizerem, ale też skorzystać z preinstalowanych ustawień, stworzonych przez laureatów nagród Grammy – zaręczam, że to naprawdę przyjemna i często zaskakująca przygoda!

Warto zaznaczyć obecność funkcji Hear ID, czyli testu słuchu, dzięki któremu słuchawki dostosują swój przekaz do możliwości naszego ucha. Czas pracy na jednym ładowaniu to nawet 8 godzin, a dzięki etui przedłużamy go łącznie do 32 h. O jakość rozmów dbają 4 mikrofony i funkcja redukowania hałasu cVc 8.0, a za brzmienie odpowiadają 11 mm przetworniki w autorskiej architekturze oraz kodek aptX.

W cenie 239 zł to kapitalny wybór dla fanów dobrego i łatwego w modyfikacjach brzmienia – o ile przeżyjecie bez ANC!

Szukasz dobrze  brzmiących słuchawek Trie Wireless z ANC? Sprawdź test Huawei FreeBuds 4i

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE