HISENSE 55U7HQ: oficjalny telewizor FIFA 2022 w świetnej cenie!

HISENSE 55U7HQ był oficjalnym telewizorem FIFA 2022 i nie ma się co dziwić, bo w dobrej cenie oferował to, co kibice (i gracze!) lubią najbardziej: 120 Hz, płynny ruch na ekranie i pełne podświetlenie wyświetlacza złożonego z Quantum Dot.

HISENSE 55U7HQ w promocji Media Expert: screen z 5.02.23

W promocji Media Expert pojawiła się właśnie świetna okazja na ten model – do jutra, z kodem TURBO-RABAT, zapłacimy za niego 2999 zł! A teraz najciekawsze – jeśli zdecydujemy się na zakup ratalny, możemy dodatkowo zaoszczędzić i finałowo zamkniemy się w kwocie 2849,05 zł dzięki jednej racie gratis!

Rzućmy okiem, kto powinien być zadowolony z tej propozycji.

HISENSE 55U7HQ to elegancki telewizor nie tylko do sportu!

Hisense U7HQ 55 / fot. OffTech
Hisense U7HQ 55 / fot. OffTech

Zanim przejdziemy do samego Hisense, dwa zdania na temat tego, jak wygląda sytuacja na rynku budżetowych TV z delikatnymi aspiracjami – bo nie interesują nas urządzenia poniżej 2k, gdzie procesory ledwo wyrabiają z renderowaniem ruchu szybkiego jak tempo mowy pewnego polityka z Konfideracji.

Otóż niedrogie TV cierpią na dolegliwości związane z przetwarzaniem obrazu oraz jego podświetleniem i tu cały na srebrno wchodzi HISENSE 55U7HQ, oferujący pełne podświetlenie ekranu (dzięki temu nie widać oświetlenia z krawędzi) i odświeżanie na poziomie 120 Hz.

Ten model jest klasycznie elegancki (aluminiowe, delikatnie obrabowanie oraz fantazyjna podstawa), posiada tradycyjnego pilota zdalnego sterowania (sporo przycisków, w tym aż 12 do bezpośredniego wybierania serwisów streamingowych) i oferuje niezwykle atrakcyjny obraz – zwłaszcza dla tych użytkowników, którzy preferują kontrastowe, nasycone barwy rodem z produkcji komputerowych czy kina!

Hisense U7HQ 55 / fot. OffTech
Hisense U7HQ 55 / fot. OffTech

Telewizor robi wszystko, żeby zadowolić nas pod względem obsługi HDR i mamy tu obsługę Dolby Vision HDR, HDR10+, HDR 10 oraz HLG. Dźwięk radzi sobie z Dolby Atmos, choć trzeba powiedzieć wprost, że wbudowane głośniczki (2 sztuki) do zbyt mocnych i basowych nie należą.

Za to fani sportu, gry i filmu docenią dedykowane tryby obrazu – nam w czasie testów najbardziej do gustu przypadł Filmmaker, mający odwzorowywać obraz tak, jak zaplanowali twórcy treści – w przypadku filmów obraz staje się bardziej delikatny, stonowany i lekko przyciemniony, co kapitalnie sprawdza się przy wieczorowych seansach.

Wady? Na pewno mimo „kwantowych kropek” nie jest to czerń rodem z OLEDów, a zamknięty system sprawia, że jesteśmy na łasce producent w kwestii aplikacji – do dziś nie pojawiła się np. apka do HBO!

Jeśli jesteście ciekawi, jak sprawdził się ten model „na żywo”, rzućcie okiem na nasz test HISENSE 55U7HQ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE