Sony Float Run: poznajcie Multiplę w świecie słuchawek bezprzewodowych!

Sony Float Run to jak Multipla w świecie słuchawek bezprzewodowych – albo je polubisz, albo wyśmiejesz! I chyba nie ma tu półśrodków, bo to tak dziwny model, że nawet jeśli będzie grał naprawdę ciekawie, to i tak jakaś część potencjalnych użytkowników nie założy ich tylko dlatego, że będą zbyt zwracać na siebie uwagę.

Biegać w słuchawkach dyndających nad uszami? No nie wiem!

Sony Float Run to kontrowersyjna propozycja dla biegaczy i czuję, że może być strzałem w 10tkę

Sony Float Run / fot. Sony
Sony Float Run / fot. Sony

Nie wiem, jak Wy, ale ja przywykłem do tego, że od jakiegoś czasu słuchawki bez kabli kojarzą mi się wyłącznie z modelami True Wireless, gdzie urządzenie jest zwykle maleńkie, a do tego nie uświadczycie na nich grama przewodu.

I kto by pomyślał, że właśnie Sony wyrwie mnie z błogiego znużenia urządzeniami podobnymi do siebie jak dwie krople wody, a do tego przebudzenie będzie tak mocne, jak kubeł zimnej wody na głowie z samego rana!

Bo jak to: w 2023 roku wypuszczać słuchawki dla biegaczy, które nie będą TWS-ami, a do tego nie będą tkwiły w uszach, a nawet na nich – tylko zawisną tuż nad nimi? Trzeba mieć fantazję!

Szukasz bardziej tradycyjnych słuchawek bezprzewodowych do biegania? Oto TOP 10 na każdy budżet!

Sony Float Run mają pałąk na szyję i zaczep za ucho, a ich innowacyjność polega na sposobie umieszczenia głośniczka, zawieszonego nad uchem. Takie rozwiązanie będzie chroniło słuch, nie spowodowuje efektu zatyczek, a do tego ma zwiększyć bezpieczeństwo dzięki temu, że będziemy słyszeli wszystko, co dzieje się wokół nas.

To ma nie być koniec bonusów, bo otwarta konstrukcja ma niwelować odgłosy kroków czy oddechu, a to są kwestie, które rzeczywiście potrafią niektórych irytować. W urządzeniu zastosowano 16 mm przetworniki, dostrojone tak, by sprawdzić się w tak nietypowym „noszeniu” i sporej odległości od kanału ucha.

Dodatkowo inżynierowie Sony zauważają, że dzięki nietypowej budowie dźwięk zatkane ucho nie zaburza poczucia równowagi (tak istotnego w wielu dyscyplinach sportu) użytkowników.

Urządzenie obsługuje podstawowe kodeki SBC i AAC, posiada odporność na zachlapania na poziomie IPX4, mogą pracować do 10 h na jednym ładowaniu i ważą 33 gramy. Sony Float Run mają trafić do sprzedaży już w tym miesiącu, a ich międzynarodowa cena oscyluje wokół 130 $.

Tradycyjnie więcej informacji znajdziecie na stronie domowej producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE