Po blender do … Empiku?! Genialna cena na KENWOOD Blend-X Compact!

KENWOOD Blend-X Compact pojawił się w promocji Empik i szokuje ceną – za nieco ponad 100 zł możemy kupić markowe urządzenie o ciekawym wyglądzie!

KENWOOD Blend-X Compact za 114 zł w Empik – warto kupić?

KENWOOD Blend-X Compact / fot. Kenwood

Czasem trafiają się takie promocje, które sprawiają, że naprawdę trudno zastanawiać się nad racjonalnością zakupu. Tak jest choćby w przypadku oferty na blender KENWOOD Blend-X Compact, który dzięki Empik kupimy za 114 zł i jest to cena dystansująca konkurencję (na ogół ten model nie spada poniżej około 170 zł).

Najciekawsze jest to, że w tej cenie – poza markami w rodzaju Raven – kupimy na ogół urządzenia naprawdę kompaktowe, o pojemności butli/kielicha zdecydowanie mniejszej, niż 1,6 l Kenwooda.

Co oferuje KENWOOD Blend-X Compact? Przede wszystkim moc na poziomie 350 W, wystarczająca do codziennych zastosowań oraz całkiem spory jak na rozmiary kielich. Co ciekawe, można znaleźć do tego modelu inne elementy wyposażenia, takie jak np. rozdrabniacz do ziaren czy orzechów.

KENWOOD Blend-X Compact / fot. Kenwood

Urządzenie ma dwie prędkości oraz tryb pulsacyjny, a w pokrywie znajdziemy otwór, pozwalający dodawać składniki bez jej zdejmowania. Fajną opcją, bardzo ułatwiającą czyszczenie, jest wyjmowanie korpusu z ostrzami (wykonano je ze stali nierdzewnej).

Oczywiście w tej cenie trzeba pogodzić się z pewnymi kompromisami i mam wrażenie, że największym będzie materiał kielicha, który został wykonany z tworzywa sztucznego, a nie szkła.

Ale czy w promocyjnej cenie to dyskwalifikuje Blend-X Compact? Oj, wątpię!

Szukasz odkurzacza pionowego bez kompromisów? Sprawdź recenzję Samsung Bespoke Jet!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE