Czaisz się na elektronarzędzia z Lidla, ale wstrzymuje Cię koszt baterii? No to cyk: -50%!

Lidl nie daje nam zapomnieć o swoich sklepach i w końcówce roku puszcza oczko do domowych majsterkowiczów. W ramach promocji można zaoszczędzić nawet 175 zł na jednym akumulatorze!

Akumulatory z serii Parkside Smart taniej o 50% – warunki akcji

Akumulatorowa piła szablasta 20 V / fot. Lidl

Tym razem mamy do czynienia z szybką promocją, ograniczoną do ostatnich dni 2022 roku. Otóż od 29 do 31 grudnia możemy cieszyć się przeceną najwyższej serii akumulatorków marki aż o 50%!

Jest to jedna z tych akcji, w których sklep premiuje stałych klientów: aby uzyskać tak wysoki rabat, trzeba kupić dwa elektronarzędzia marki (na przykład akumulatorową piłę szablastą 20V za 299 zł i wieratrkowkrętarkę 20V za 279 zł).

Wówczas za:

  • akumulator Smart 20V, 4 Ah zapłacimy 99,50 zł (cena regularna 199 zł),
  • akumulator Smart 20V, 8 Ah zapłacimy 174,50 zł zamiast 349 zł.

Wspomniane modele akumulatorów to obecna górna półka lidlowskich rozwiązań tego typu. Urządzenia Parkside Smart mają zapewniać aż o 100% dłuższy czas działania w stosunku do wybranych konkurentów.

PARKSIDE Akumulator litowo-jonowy Smart PAPS 208 A1, 20 V, 8 Ah / fot. Lidl

Obsługuje się je dość nietypowo, bo … za pośrednictwem aplikacji Lidl Home, pozwalającej wybrać jeden z 4 trybów pracy akumulatora (wyposażonego w moduł bluetooth):

  • performance,
  • balanced,
  • eco,
  • ekspert.

Aplikacja potrafi też wyświetlać aktualny poziom naładowania urządzenia. Kiedy nie możemy skorzystać z apki (np. podczas pracy w terenie), docenimy czytelny, 3-stopniowy wskaźnik naładowania na obudowie.

Oczywiście akumulator jest uniwersalny – to znaczy możemy stosować go wymiennie w różnych urządzeniach z kompatybilnej serii. Jednym słowem jest tu fajna opcja dla najbardziej oszczędnych klientów: dwa narzędzia z jednym akumulatorkiem?

Czemu nie: w końcu mało kto używa obu na raz 😉

Lidl to nie tylko elektronarzędzia: sprawdź serię pasteLOVE, w której drobne AGD zyskuje designerski posmak!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE