Czekasz na tanie i dobre słuchawki gamingowe? No to patrz na cenę Logitech G435!

Logitech G435 to wyższy model od recenzowanego na naszych łamach G335 (zobacz recenzję Logitech G335), który w promocji u Moreli z kodem CYBER22 kupimy dziś za 189 zł (regularna cena zaczyna się od 249 zł)!

To dobra okazja na odświeżenie słuchawek do komputera – tym bardziej, że przecena dotyczy efektownej, białej wersji.

Logitech G435 to leciutkie słuchawki bezprzewodowe do komputera, skupione na jakości rozmów!

Logitech G435 LIGHTSPEED
Logitech G435 LIGHTSPEED / fot. Logitech

Logitech serią G sprawił, że osoby szukające uniwersalnych, lekkich, prostych w obsłudze i dobrze wycenionych słuchawek do komputera (celowo nie piszę „gamingowych”, bo nie znajdziemy tu dźwięku przestrzennego) nagle zaczęły mieć spory wybór – i to u jednego producenta!

G435 to bliźniacza konstrukcja do testowanego u nas G335, tyle, że bezprzewodowa – i to jest właśnie ten element, jaki przekona do niej wielu potencjalnych użytkowników. Słuchawki na pewno trzeba pochwalić za niską wagę 165 g i konstrukcję, która nie męczy nawet przy dłuższym użytkowaniu (oddychające materiały i pianka z efektem pamięci) – choć brzmi to jak truizm, to Logitech nawet w tanich modelach do perfekcji opanował ergonomię.

Logitech G435 / fot. Logitech

Ciekawostką jest fakt, że ten model nie potrzebuje mikrofonu na wysięgniku – zamiast tego zastosowano tu dwa wbudowane mikrofony, które zbierają dźwięk tak, jak analogiczne konstrukcje dedykowane do smartfonów.

Bateria zapewnia do 18 h pracy na jednym ładowaniu. Za brzmienie odpowiadają 40 mm przetworniki, znajdziemy tu także certyfikaty Discord czy Dolby Atmos.

Oczywiści połączenie Bluetooth pozwala na to, żeby używać zestawu nie tylko z komputerem, ale także smartfonem czy innym urządzeniem wyposażonym w ten rodzaj łączności – jednym słowem za cenę, jaką w promocji proponuje Morele.net (przypomnę, że z kodem CYBER22 wynosi ona dokładnie 189 zł) otrzymujemy tak uniwersalne słuchawki, jak to tylko możliwe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE