Taki Cyber Monday rozumiem! Słuchawki TWS sygnowane przez Dynaudio za 289 zł!

Dynaudio to jedna z tych marek, których w świecie audiofiliskim przedstawiać nie trzeba! Duński producent głośników wsparł w swoim czasie Oppo i dzięki temu mogliśmy poznać jedne z najciekawszych słuchawek TWS dla osób ceniących potężne, ale jednocześnie czyste brzmienie – wystarczy przypomnieć słynne Enco X (zobacz Oppo Enco X recenzja) i tańsze OPPO Enco Free2.

Dzięki Cyber Monday w x-kom, z kodem poniedzialek, doczekaliśmy się tych ostatnich słuchawek za 289 zł – to świetna oferta, w której poza brzmieniem zyskujemy mocne ANC, mikrofony z ENC i dobry czas pracy!

Dlaczego warto kupić OPPO Enco Free2 – poza tym, że maczało w nich palce Dynaudio?

OPPO Enco Free2 / fot. Oppo

W ostatnim czasie pojawiło się kilka naprawdę ciekawych promocji, gdzie za niewielkie kwoty można było obłowić się w świetne w swojej klasie słuchawki – mam na myśli przede wszystkim Jabrę, która za 179 zł oferowała Elite 3, a Elite 4 Acitve można mieć za 259 zł.

To kapitalne oferty, ale mają jedną wadę – nie każdy przepada za „pąkami” wypełniającymi szczelnie kanał ucha! I tu właśnie pojawia się nisza dla Oppo, bo Free 2 nosi się o wiele bardziej delikatnie!

W ogóle OPPO Enco Free2 miały sporo pecha, bo nie zostały docenione tak, jak powinny. Dynaudio sprawiło, że określenie Hi-Res nie jest tylko efektownym frazesem z opakowania – słuchawki mają zaskakujący potencjał brzmieniowy i są bardziej finezyjne, niż podobnie wyceniona konkurencja.

OPPO Enco Free2 / fot. Oppo

Do tego zaimplementowano tu mocne ANC, redukujące hałas o 42 dB, tryb transparentny, aplikację umożliwiającą m.in. personalizację brzmienia, solidną baterię (łącznie z etui do 30 h pracy), potrójne mikrofony z odszumianiem otoczenia i funkcją anti-wind, autopauzę czy w końcu pyłoszczelność i wodoszczelność na poziomie IP54.

W promocyjnej cenie 289 zł to niemal pewniak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE