Tryb promo: gotowi na dwa modele TWSów Jabry w najniższych cenach?

Jak na ironię, jedna z najciekawszych promocji na słuchawki pojawiła się dość późno i jest to pewnego rodzaju nagroda dla wytrwałych, którzy nie tracili nadziei, że w Black Friday upolują swoje nowe słuchawki!

Oba modele gościły w naszej redakcji i już w wyjściowej cenie trudno było się tam do czegoś przyczepić, a kiedy Jabra Elite 3 schodzi z 299 na 179 zł, zaś droższy model, dedykowany dla sportowców – czyli Elite 4 Active – 499 (to oficjalna cena, realnie raczej 400) na 259 zł, to zwyczajnie zaczyna brakować argumentów przeciwko zakupom!

Jabra Elite 3 i Jabra Elite 4 Active: warto kupić w promocji?

Jabra Elite Active 3, 4 i 7
Jabra Elite Active 3, 4 i 7 / fot. OffTech

W x-kom za Jabra Elite 3 zapłacimy dziś 179 zł, za Elite 4 Acitve 259 zł – są to najlepsze ceny na rynku, a oba modele są warte grzechu!

Dlaczego?

Przede wszystkim Jabra to jeden z tych producentów, którzy od lat oferują naprawdę solidne słuchawki True Wireless. Sam zaczynałem swoją przygodę z marką od leciwych (i dziś nieco szokujących wyglądem) 65t, a później przesiadłem się na Jabra Elite 75t, co było strzałem w 10tkę.

Słuchawki mogły pochwalić się szybkim, dobrze kontrolowanym brzmieniem z jędrnym basem, świetnie leżały w uchu i dobrze pasywnie tłumiły hałasy otoczenia, miały też kapitalną aplikację z rozbudowanym korektorem i fajnymi smaczkami w stylu dźwięków pozwalających zasnąć.

Do tego Jabra solidnie zapunktowała, bo ni stąd, ni zowąd zaktualizowała ten model o … aktywną redukcję hałasów ANC!

Jabra Elite 4 Active / fot. Jabra

Kiedy przesiadłem się na Elite 4 Active doceniłem odświeżony design, wodoodporną konstrukcję, mocne ANC i energetyzujące brzmienie, które dodaje sił podczas treningów. Niższy model – Elite 3 – choć pozbawiony ANC, to obniża hałas wokół nas pasywnie, a zapewnia przy tym bardzo zbliżone możliwości reprodukowania dźwięku.

Warto dodać, że oba modele mają:

  • wsparcie apki,
  • są sterowane fizycznie (wciskamy przycisk, a nie dotykamy),
  • świetnie trzymają się w uchu,
  • mają mocne baterie (do 7 h na jednym ładowaniu i łącznie do 28 h dzięki etui),
  • tryb transparentny,
  • szybkie parowanie Google i obsługę asystentów głosowych.

Dłuższą opinię o Jabra Elite 3, Elite 4 Active i Elite 7 Pro znajdziecie w poniższym nagraniu:

Reasumując: w promocji x-kom za kwotę bardziej przystającą do słuchawek QCY (swoją drogą najlepszych z najtańszych słuchawek – sprawdź test QCY T17, które za mniej niż 100 zł są jednymi z najciekawszych modeli na siłownię czy do biegania) otrzymujemy markowe i solidnie wyposażone TWSy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE