Polar Ignite 2: piękny smartwatch dla aktywnych kobiet w świetnej cenie na Amazon!

Polar Ignite 2 to jeden  tych zegarków, które będą dobrze wyglądały na nadgarstku aktywnych Pań!

Sama miałam już dość szukania smartwatcha, który będzie prezentował się dyskretnie i właśnie ten model jest jednym z nielicznych, jakie oferują niewielkie rozmiary zewnętrzne, ładny projekt i prawdziwie sportowe możliwości. 

W promocji na polskim Amazon za Polar Ignite 2 zapłacimy dziś 679 zł (standardowa cena to 800 zł) i uważam, że w tej cenie to chyba najciekawszy zegarek sportowy, jaki można dziś kupić dla płci pięknej 🙂 

Polar Ignite 2 to analityka dla zawodowców zamknięta w uroczej kopercie

Polar Ignite 2 / fot. Polar

Obecnie na ryku znajdziemy coraz więcej inteligentnych zegarków adresowanych do kobiet, zwłaszcza tych aktywnych. Wystarczy przypomnieć Watch Fit 2 (test Huawei Watch Fit 2), całe serie urządzeń Garetta lub Garmin Lily. W tym gronie znajduje się też Polar Ignite 2, zwłaszcza w odpowiedniej (czytaj wersja różowe złoto lub szampan) wersji kolorystycznej. 

Dlaczego warto zwrócić uwagę akurat na Polara? Przede wszystkim to producent, który od zawsze trzyma wysoką jakość urządzeń sportowych i działa na tym polu od lat (oferował zegarki dla sportowców na długo przed erą smart).

Otrzymujemy tu:

  • jedną z topowych aplikacji na rynku, z którą może równać się rozwiązanie proponowane przez Garmina,
  • delikatną, lekką konstrukcję,
  • masę trybów treningowych (ponad 130),
  • wbudowany GPS,
  • asystenta treningów biegowych,
  • baterię pozwalającą na 5 dni pracy,
  • wysoką jakość pomiarów i analiz sportowych z monitorowaniem snu i regeneracji.
Polar Ignite 2 / fot. Polar

Mówiąc wprost: Polar Ignite 2 to raczej uroczy, ale potężny towarzysz fitnesski czy biegaczki, niż kogoś, kto zamiast sportowych preferuje klasyczne funkcje smart 🙂 Przegląd możliwości podobnego zegarka i takiej samej aplikacji zobaczycie w naszej recenzji Polar Vantage M2.

W cenie proponowanej przez Amazon trudno dzis znaleźć dla tego modelu analogicznego konkurenta. Szczegółową recenzję Polar Ignite 2 znajdziecie u Dziewczyny Endorfiny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE