Teufel Zola: kolory gamingu i magia indywidualizmu!

Teufel Zola to najnowsze słuchawki gamingowe rodem z Berlina, które mają niezły pomysł na to, jak przebić się w tej trudnej niszy!

Urządzenie łączy niepokorną nutkę, charakterystyczną dla słuchawek marki (zobacz recenzję Teufel Real Blue NC, kuszących czystym brzmieniem, sterowaniem joystickiem i oryginalnym designem) oraz procesor DSP z cyfrowym dźwiękiem przestrzennym 7.1.

Cena 599 zł specjalnie nie odstrasza – choć można znaleźć naprawdę dobrze brzmiące i cudownie lekkie słuchawki gamingowe w tej cenie (oto recenzja Logitech G335, bo o nich między innymi mowa), to nie zapewnią one wielokanałowego dźwięku i dla części graczy będzie to bariera nie do pokonania!

Teufel Zola: kiedy zamiast milionów RGB wybierasz tradycyjne DIY!

Teufel Zola / fot. Teufel
Teufel Zola / fot. Teufel

Zacznę od tego, co sprawia, że Teufel Zola są charakterystyczne: otóż słuchawki – w przeciwieństwie do świecących jak świąteczne drzewko konkurentów – nie stawiają na upstrzenie nausznic milionami kolorów, ale pozwalają nam poprzez wymienne akcesoria na dostosowanie urządzenia do swoich preferencji.

Zola są dostępne w dwóch podstawowych kolorach Dark Gray i Light Gray, ale to dopiero początek zabawy, bo można połączyć je z akcesoriami (osłona na mikrofon, nauszniki i nakładki), które są dostępne w sześciu wariantach kolorystycznych.

Daje to sporą dowolność w kształtowaniu własnego zestawu, bo poszczególne elementy można miksować i tworzyć autorskie zestawienia kolorystycznie, obejmujące nauszniki, nakładki na mikrofon i muszle.

Teufel Zola / fot. Teufel
Teufel Zola / fot. Teufel

Znajdziemy tu 40-milimetrowe przetworniki, mające zapewnić szerokie pasmo przenoszenia. Przestrzenne brzmienie 7.1 jest realizowane dzięki technologii DTS Headphone: X®2.0 i procesor DSP. Dobrą jakość rozmów powinien zapewnić  mikrofon kondensatorowy HD o charakterystyce kierunkowej.

Wraz z programem Teufel Audio Center otrzymujemy dostęp do wielu możliwości regulacji dźwięku i mikrofonu, takich jak zaawansowany equalizer czy funkcja Magic Voice.

Znając tendencje Teufela do zrównoważonego strojenia słuchawek można spodziewać się ciekawego brzmienia, które poradzi sobie także w odsłuchu stereo!

Więcej szczegółów i dane techniczne znajdziecie na stronie domowej Teufel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE