Końcówka cashbacku na przepiękną lodówkę Samsung Bespoke! Ile oszczędzisz?

Samsung Bespoke to jedno z tych urządzeń, które każą zastanowić się nad tym, gdzie przebiega granica pomiędzy sztuką projektowania rzeczy użytecznych a samą sztuką.

Na pewno to jedna z nielicznych lodówek, które wzbudziły takie emocje – a już za sam ten fakt Samsungowi należą się spore brawa!

Zastanawiałem się, gdzie w tego typu projektach przebiega granica pomiędzy chęcią posiadania a realnym zakupem i jestem ciekaw, czy cashback na Bespoke przekonał niezdecydowanych? Bo przegląd sklepu internetowego Samsuga daje spore podpowiedzi!

Samsung Bespoke: to „ta słynna” lodówka!

Wprowadzenie koncepcji Bespoke w 2019 r. zapoczątkowało nową erę urządzeń AGD, które mają wykraczać poza tradycyjne paradygmaty dominujące na rynku.

Oprócz technologii i funkcjonalności, koncepcja ta uwzględnia różne potrzeby, gusta i style życia: pozwala kreować własną przestrzeń, dopasować sprzęt do stylu pomieszczenia czy przedłużają jego cykl życia.

Design lodówek Bespoke cechuje minimalistyczna filozofia Flat Style. Proste, czyste linie i gładkie powierzchnie wpiszą się w nowoczesnych kuchnie, a możliwość wyboru kolorów i materiałów wykończeniowych paneli frontowych daje wolność personalizacji.

Możemy wybierać spośród 16 wersji kolorystycznych paneli zewnętrznych (m.in. brzoskwinia, lawenda czy granat) i materiałów (szkło satynowe, czyste szkło i metal). Duży atut urządzenia stanowi łatwa i szybka wymiana paneli.

Ale uwaga – samo komponowanie wizualne to dopiero początek możliwości lodówki, bo nie  zabrakło tu konstrukcji modułowej, powalającej rozbudować urządzenie o dodatkowy element Bespoke.

Kropką nad „i” ma być trwałość – kompresor Digital Inverter w lodówkach Bespoke objęty został 20-letnią gwarancją!

Cashback na Samsung Bespoke jeszcze trwa, a już zrobił swoje?

Samsung Bespoke
Samsung Bespoke / fot. Samsung

Najpierw dwa słowa o samej akcji promocyjnej. Otóż jeszcze do 21 listopada 2022 r., kupując wybraną lodówkę Samsung Bespoke, możemy otrzymać aż do 749 zł zwrotu na konto.

Czy to dużo? Szybki rzut oka na przykładowe ceny modeli i upusty:

  • Bespoke RR39A7463AP, jednodrzwiowa typu Twin do personalizacji 1,85m za 2 999 zł z dodatkowym zwrotem 749 zł = 2250 zł
  • Bespoke RZ32A748522, Zamrażarka Twin 1,85m, 3 899 zł ze zwrotem 749 zł = 3150 zł,
  • Bespoke RB38A7B6C41, lodówka z dolnym zamrażalnikiem 2,03m za 4 149 zł = 3700 zł.

To rzecz jasna tylko przykłady, bo asortyment jest dużo szerszy – choć właściwie powinienem powiedzieć „był”, bo obecnie sklep Samsunga zaczyna świecić pustkami. Przynajmniej jeśli chodzi o serię Bespoke! Zostało niewiele modeli i o dziwo głównie tych, których zwrot obejmował maksymalną kwotę 😉

Jednym słowem wiele osób dało się skusić na zakup unikatowej lodówki, jeśli przy okazji można było na niej solidnie zaoszczędzić!

Szukasz innych ciekawych lodówek? Sprawdź Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB, która oferuje m.in. bezwonny lód i zwalczanie bakterii!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE