I to jest podstawka pod tablet! Ponad pół kilo wagi, pion/poziom i imbus!

Najnowsza podstawka pod tablet od Hamy może wpaść w oko osobom, które poza walorami użytkowymi stawiają na solidnie wykonane i ładne gadżety! Urządzenie cechuje się antypoślizgowymi nóżkami, wytrzymałymi materiałami, dużą nośnością i możliwością pracy w pionie/poziomie.

Hama wie, jak powinna wyglądać designerska podstawka pod tablet?

Hama podstawka na tablet / fot. mat. prasowe
Hama podstawka na tablet / fot. mat. prasowe

Ile razy narzekaliście na niestabilne podstawki pod tablet? No właśnie – najnowszy produkt Hamy prezentuje się jako rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo i wygodę korzystania z elektroniki.

Stojak został wykonany z aluminium i utrzymany w stonowanej srebrno-czarnej kolorystyce, mającej łatwo wpasować się do biurowo-salonowego otoczenia. Ma wymiary 17,5 x 17,5 x 20 cm, waży 680 g, a maksymalne obciążenie to nawet 900 g. Ramię na tablet umieszczono na okrągłej podstawce.

Ab skorzystać z funkcjonalności stojaka, wystarczy jedynie umieścić tablet w uchwycie niczym książkę. Kluczową funkcjonalnością jest możliwość regulacji kąta na dwóch przegubach ramienia, dzięki czemu dostosujemy kąt widzenia. Tablet da się też ustawić w orientacji poziomej lub poziomej. Antypoślizgowa guma chroni urządzenie przed zarysowaniami – gumowane są też antypoślizgowe nóżki podstawki.

Hama podstawka na tablet / fot. mat. prasowe

 

W zestawie znajdziemy klucz imbusowy, dzięki któremu możemy wziąć sprawy w swoje ręce i zabezpieczyć kąt przegubów w preferowanym położeniu. Sprytnie rozwiązano sprawę jego przechowywania – imbus umieszczamy w specjalnym wyżłobieniu pod podstawką.

Aluminiowy stojak na tablet z logo Hama wyceniono na około 169 zł.

Szukasz nietypowego sprzętu od Hamy? Sprawdź test Hama Spirit Pure, ciekawie zaprojektowanych i niedrogich słuchawek TWS lub recenzję Hama TRAVELLER 117 Ball – lekkiego statywu dla osób potrzebujących mobilności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE