Jabra Evolve2 Buds: drogie jak diabli, ale mają czym skusić klasę biznes!

Jabra Evolve2 Buds to najnowsze słuchawki lubianej marki, które kosztują sporo, ale po raz pierwszy od dłuższego czasu pokazują delikatną (acz widoczną!) zmianę kursu w zakresie designu, a do tego robią wszystko, żeby przekonać do siebie te osoby, których praca to w dużej mierze przesiadywanie na „callach”!

Jaki jest sposób Jabry na dotarcie do zawodowców?

Jabra Evolve2 Buds to powiew świeżości w portfolio marki i znak, że słuchawki TWS wchodzą w klasę biznesową!

Jabra Evolve2 Buds / fot. Jabra
Jabra Evolve2 Buds / fot. Jabra

Po świetnej serii Elite (tu znajdziesz omówienie Jabra Elite 3, Elite 4 Active i Elite 7 Pro) Jabra dalej pokazuje, że nie wystrzelała się z pomysłów i tym razem zaprezentowała Evolve2 Buds, czyli słuchawki True Wireless, mające cały pakiet rozwiązań dla tych, którzy potrzebują najwyższej jakości połączeń głosowych.

Choć brzmi to jak truizm, to właśnie Jabra jak mało który producent słuchawek od dawna jest zaangażowany w opracowywanie rozwiązań dla biura, call center i biznesu. Dodatkowo już poprzednie słuchawki TWS (na przykład wspomniane Elite 7 Pro) oferowały wyróżniającą się jakość rozmów, którą osiągano łącząc zaawansowane algorytmy odszumiania otoczenia z tradycyjnym i kostnym przewodnictwem.

Jak widzimy, Evolve2 Buds mają solidne podstawy, żeby udowodnić, że biznesowe True Wireless mają sens. Jak chcą to osiągnąć w praktyce?

Otóż ten model to przede wszystkim podwójna transmisja danych, którą znamy z profesjonalnych słuchawek komputerowych (sprawdź recenzję Bang & Olufsen BEOPLAY Portal), czyli możliwość pracy po Bluetooth lub kluczu USB, który po podpięciu do komputera zwiększa zasięg pracy do 20 m!

Jabra Evolve2 Buds / fot. Jabra
Jabra Evolve2 Buds / fot. Jabra

Ale to nie wszystko, bo Jabra Evolve2 Buds oferuje także:

  • certyfikat zgodności z Microsoft Teams i czołowymi platformami ujednoliconej komunikacji (UC),
  • funkcję testu dopasowania MyFit,
  • SafeTone z opcją PeakStop, które zapewniają ochronę słuchu oraz optymalną szczelność,
  • MultiSensor Voice, gdzie współpraca kilku mikrofonów oraz algorytmów blokujących hałas gwarantuje profesjonalną jakość połączeń,
  • obsługę Bluetooth Multipoint,
  • regulowaną aktywną redukcję hałasów ANC,
  • HearThrough (tryb transparentny, pozwalający słyszeć otoczenie),
  • do 33 godzin pracy łącznie z etui oraz ładowanie bezprzewodowe (tu uwaga – z ładowarką bezprzewodową, którą otrzymujemy w zestawie).

Niestety, za to małe cacko w Polsce musimy sporo zapłacić – na oficjalnej stronie producenta wyceniono je dokładnie na 1 472,31 zł.

W tej cenie bez trudu kupimy np. Elite 4 Active + Elite 7 Pro, ale trzeba przyznać, że nawet gdy połączymy cechy dwóch starszych modeli, to nie mogłyby się one pochwalić tyloma funkcjami, co Jabra Evolve2 Buds.

Wygląda na to, że jak zwykle specjalizacja kosztuje… Co ciekawe, producent jest tak pewny tego modelu, że oferuje nawet bezpłatny 100-dniowy zwrot!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE