Parkside z Lidla będzie bliższy ciału, niż koszula – dosłownie!

Parkside, czyli narzędziowo-elektroniczna marka Lidla o kolorystyce kojarzącej się z zieloną linią sami wiecie kogo, nie będzie już znana wyłącznie z przemysłowego asortymentu! Od teraz zamiast wiertarki, spawarki czy kosiarki kupisz ciuchy i bieliznę sygnowaną charakterystycznym logotypem!

Pytanie tylko, czy te ubrania nie podzielą losu poprzednich kolekcji Lidla czy Biedronki, które przyjęły się raczej na zasadzie żartu?

Parkside prezentuje kolekcję odzieży i robi to całkiem nieźle!

Parkside bokserki / fot. Lidl
Parkside bokserki / fot. Lidl

Zacznę od konkretu: otóż od 13.10 w sklepach Lidla pojawią się ciuchy Parkside i będą to:

  • bluzy (54,90 zł),
  • koszulki (29,99 zł),
  • kubki (24,99 zł),
  • torby na lunch (69,90 zł).

Odzież i bielizna Parkside są objęte akcją promocyjną: przy zakupie 2  produktów tego rodzaju, cena tańszego z nich zostanie obniżona o 30% i to jest fajna promka. Trochę szkoda, że oferta obowiązuje dość krótko, bo od czwartku 13 października do soboty 15 października, ale – jeśli komuś pasują takie klimaty – to zdąży odziać się w Parksajda 😉

Tym, co mnie zaskoczyło, jest fakt, że te ciuchy nie trącą kiczowatym przesytem, jaki emanował z Lidlowych klapków, skarpetek czy bluzek. W przypadku tamtych projektów miałem nieodparte wrażenie, że to fajny gadżet do założenia na raz, który poprawi humor naszym znajomym.

Natomiast ubrania Parkside wyglądają jakoś tak … bardziej serio, choć niestety zabrakło flanelowych koszul, a mam wrażenie, że to one mogłyby być hitem kolekcji. W ogóle ciekawe jest to, że do tej pory można było znaleźć tylko typowo robocze ubrania Parkside (takie jak spodnie budowlane/warsztatowe z szelkami i dziesiątkami kieszeni), a wejście na „cywilny” grunt wydaje mi się odważnym i sensownym zagraniem, z którego może wyniknąć coś dobrego (czytaj relacja cena/jakość).

No cóż, teraz wypada nam tylko zaczekać na to, żeby na własne oczy przekonać się, jaka jest jakość tych ciuchów!

Szukasz info o innych nietypowych produktach Lidla? Sprawdź przenośny klimatyzator SilverCrest i automat do pieczenia chleba Silvercrest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE