Logitech K380: nowe kolory z lawendowo-limonkowym na czele!

Logitech K380 to jedna z tych bezprzewodowych klawiatur, wobec  których trudno przejść obojętnie – i to nie tylko ze względu na design, ale też wartości czysto użytkowe. Teraz producent zaprezentował trzy nowe wersje kolorystyczne w sam raz na jesienne szarości!

Logitech K380 nie boi się pasteli. I dobrze, bo wygląda obłędnie!

Logitech K380 w nowych kolorach / fot. Logitech
Logitech K380 w nowych kolorach / fot. Logitech

Klawiatura Bluetooth K380 Multi-Device ma zapewniać komfort wygodę pisania na komputerze, smartfonie oraz tablecie. Można ją podłączyć do trzech urządzeń i przełączać się między nimi, korzystając z przycisku Easy-Switch.

Urządzenie posiada lekko wgłębione, niskoprofilowe klawisze o kształcie dopasowanym do opuszków palców i ma oferować komfort pisania znany z laptopów.

K380 została zaprojektowana do współpracy z lekką myszą Logitech Pebble, wyposażoną w funkcję cichego przewijania i cichych kliknięć, dzięki czemu można z niej korzystać bez przeszkadzania osobom w naszym otoczeniu. Zestaw współpracuje z systemami Windows, macOS, Chrome OS, Android, iPadOS, a sama klawiatura K380 komunikuje się również z systemem iOS i Apple TV.

Co ciekawe, producent nie zapomniał o detalach w rodzaju kolorowych podkładek – fioletowej do lawendowych oraz szarej do jagodowych sprzętów.

Wygląda na to, że mamy fajny pomysł na jesienną dekorację biurka i w ogóle ciekawy, a przy okazji praktyczny gadżet – bo mnie kupuje też uniwersalność K380 oraz łatwe przełączanie się pomiędzy sparowanymi urządzeniami.

Standardowe wersje K380 można było kupić nawet za nieco mniej niż 200 zł i to też jest argument nie do przecenienia 😉

Lubisz urządzenia Logi? Sprawdź test Logitech G335 – budżetowych i mega wygodnych słuchawek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE