Soundbary MagniFi Max AX i SR: mini rozmiar, maxi cena?

Polk od dłuższego czasu atakuje segment soundbarów i sądząc po tym, że zdobywa liczące się nagrody (na przykład EISA CompactSoundbar of the Year Award 2022 dla MagniFiMini AX), można mieć spore oczekiwania w stosunku do nowych modeli, czyli MagniFi Max AX i SR.

Ja mam tylko jedno pytanie: czy nie może być „ciut” taniej?

MagniFi Max AX i SR: 11 przetworników w autorskiej konfiguracji, obsługa Dolby Atmos, DTS:X i bezprzewodowy sub z fajną opcją

MagniFi Max AX / fot. mat. promocyjne
MagniFi Max AX / fot. mat. promocyjne

Nowe soundbary MagniFi Max AX charakteryzują się głośnikami skierowanymi w górę, które mają zapewniać lepsze odwzorowanie góry z formatów dźwięku kodowanego obiektowo, takich jak Dolby Atmos i DTS:X.

Premierowe modele posiadają tryby filmu, telewizji i muzyki, a także specjalny tryb nocny (podnosi wyrazistość dialogów i obniża poziom basu). Zastrzeżona technologia VoiceAdjust zwiększy głośność głosów w stosunku do innych elementów ścieżki dźwiękowej, dzięki czemu nie będziemy męczyć się ze słynną już jakością ścieżek dialogowych w polskiej kinematografii 😉

MagniFi Max AX i MagniFi Max AX SR obsługują odtwarzanie dźwięku przez Wi-Fi za pośrednictwem AppleAirPlay 2, Google Chromecast, Spotify Connect lub dowolnej usługi muzycznej obsługującej Alexa, a także Bluetooth. Możemy także połączyć soundbary z serii MagniFi AX (w tym MagniFi Mini AX), aby zbudować system odsłuchu muzyki multi-room.

MagniFi Max AX / fot. mat. promocyjne
MagniFi Max AX / fot. mat. promocyjne

Opatentowana technologia SDA czwartej generacji firmy Polk ma za zadanie zapewniać szeroką scenę dźwiękową i wypełniać pomieszczenie dźwiękiem nie tylko w najbliższym sąsiedztwie soundbara.

Obie nowości mogą pochwalić się bezprzewodowym subwooferem w zestawie, dzięki czemu możemy liczyć na obfity bas bez plątaniny przewodów na podłodze. Wersja SR dodatkowo posiada głośniki efektowe (podobnie jak sub o konstrukcji bezprzewodowej), za które w niższym modelu musimy dopłacić 899 zł.

Za MagniFi Max AX zapłacimy 3799 zł, natomiast MagniFi Max AX SR wyceniono na 4299 zł – kiedy Samsung HW-Q800B kosztuje około 2500 zł…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE