Logitech G Aurora: nowa, potężna, odważnie kolorowa kolekcja dla gamerek!

Logitech G Aurora to cała gama akcesoriów do gamingu, jakiej chyba dotąd nie było i nie są to puste słowa: owszem, od czasu do czasu pojawiały się zabawne słuchawki z akcesoryjnymi kocimi uszkami itp. gadżeciki, ale nie przypominam sobie całej, potężnej kolekcji, która byłaby tak odważnie pastelowa!

Słuchawki, myszy i klawiatury projektowane przez kobiety dla kobiet – to ma sens?

Logitech G Aurora: pokaż mi drugą, tak wyrazistą rodzinę akcesoriów gamingowych

Logitech G Aurora / fot. Logitech

Firma Logitech G zaprezentowała dziś kolekcję Aurora, w skład której wchodzą:

  • bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G735, wyceniony na 1099 zł,
  • bezprzewodowa klawiatura G715 – 949 zł,
  • klawiatura G713 – 799 zł,
  • bezprzewodowa mysz G705 – 499 zł,
  • osiem dedykowanych akcesoriów.

Nowa kolekcja została zaprojektowana tak, aby uwzględniać płeć, a nie ją wykluczać. Ma zaspokajając potrzeby i życzenia grających kobiet, a także przemawiając do graczy, którzy szukają odznaczającego się designu i zróżnicowanych doświadczeń.

Kolekcja Aurora ma charakterystyczną estetykę oraz wzornictwo, a jednocześnie umożliwia personalizację dzięki dodatkowym akcesoriom i opcjom kolorystycznym.

Najzabawniejsze jest to, że nie jest to jeden z wyskoków marketingowych, mających promować markę poprzez urządzenia dedykowane dla konkretnych grup odbiorców – zwykle tych, którzy są pomijani w tej grupie produktowej! Sam wielokrotnie pisałem o akcesoriach dla graczy i na palcach jednej ręki mogę wyliczyć to, co było opracowane dla … graczek!

Gem Collection G705 / fot. Logitech

Kolekcja Aurora została opracowana na podstawie opinii społeczności graczek i wprowadzona w życie przez zespół złożony w większości z kobiet – liderów innowacji, projektowania, inżynierii i marketingu w firmie Logitech.

Procesem projektowania kierowały następujące trzy zasady:

• Wygoda: w fazie projektowania zespół upewnił się, że uwzględniono takie rzeczy jak dłuższe włosy, okulary, kolczyki i mniejsze rozmiary dłoni. Nie poprzestając na dopasowaniu, zespół skupił się na stworzeniu produktów pozwalających na dłuższą rozgrywkę poprzez testowanie różnych materiałów i opcji wykończenia, które były lekkie i miękkie w dotyku.

• Przystępność: aby zająć się obszarami możliwości związanych z przystępnością, zespół zrezygnował z typowych ostrych krawędzi, czarnych kolorów i krzykliwej estetyki, aby stworzyć bardziej przyjazne doświadczenie z miękkimi tonami, półprzezroczystymi materiałami i kojącym oświetleniem.

• Zabawa: kolekcja Aurora zachęca do wyrażania siebie. Produkty są dostępne w podstawowej wersji White Mist z możliwością dostosowania za pomocą akcesoriów w kolorach Pink Dawn oraz Green Flash. Gracze mogą również pokazać swoją kreatywną stronę dzięki tysiącom konfigurowalnych kombinacji oświetlenia dostępnych w G HUB z charakterystycznym oświetleniem kolekcji Aurora, które nazywamy Play Moods.

Co znajdziemy w kolekcji Logitech G Aurora?

Skład kolekcji Aurora to:

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G735

Logitech G735 / fot. Logitech

Wykończenie w kolorze White Mist, eteryczne oświetlenie RGB oraz podwójne audio! G735 to pierwszy zestaw słuchawkowy Logitech G z nowymi funkcjami technologii mikrofonowej Blue VO!CE, która pozwala modulować głos gracza i ma możliwość zapisywania preferowanych ustawień audio w G HUB oraz bezpośrednio na zestawie słuchawkowym.

Zestaw słuchawkowy G735 uwzględnia mniejsze rozmiary głowy. Gracze mogą cieszyć się długimi sesjami gier dzięki baterii o żywotności ponad 56 godzin (bez podświetlenia), a także doświadczyć bezprzewodowej swobody dzięki nagradzanej technologii LIGHTSPEED firmy Logitech G oraz łączności Bluetooth.

Mechaniczne klawiatury G715 i G713

Logitech G715 / fot. Logitech

Bezprzewodowa klawiatura G715 oraz klawiatura G713 zapewniają niski poziom wibracji i wysoką wydajność, dzięki czemu gracze mogą wyrazić siebie i grać na swój sposób.

Kompaktowy, pozbawiony klawiszy numerycznych układ oraz regulowana wysokość zapewniają komfort przez cały dzień. Można ją spakować i umieścić w dowolnym miejscu dzięki akumulatorowi (G715), który zapewnia 25 godzin nieprzerwanej gry, oraz łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED lub Bluetooth.

Obie klawiatury są wyposażone w podpórkę pod nadgarstki Cloud-Soft, która zapewnia wygodę przez cały dzień.

Bezprzewodowa mysz G705

Logitech G705 / fot. Logitech
Logitech G705 / fot. Logitech

Bezprzewodowa mysz G705 została zaprojektowana z myślą o mniejszych dłoniach, ma kompaktowy kształt i zaawansowaną technologię.

Ważąca zaledwie 85 gramów mysz G705 została zaprojektowana z myślą o długotrwałej wygodzie i wydajności. Dzięki sensorowi klasy gamingowej, ultra-reaktywnej technologii bezprzewodowej LIGHTSPEED, łączności Bluetooth i łatwo dostępnemu przyciskowi zmiany DPI gracze mogą wspiąć się na swój najwyższy poziom.

Akcesoria

Gracze będą mogli rozbudować swoją kolekcję dzięki ośmiu nowym akcesoriom takim jak: podstawka pod nadgarstek w kształcie chmury, przywieszki na kabel i futerał w kształcie serca.

Inne akcesoria obejmują nauszniki, mikrofon, nakładki na klawiaturę G713 i G715, ściągacz i szczotkę do klawiszy oraz podkładkę pod mysz, dzięki którym użytkownicy mogą dostosować swój styl gry.

Blue Yeti USB Pink Dawn / fot. Logitech

Aby uzupełnić kolekcję Aurora, gracze będą mogli podnieść poziom swoich streamów dzięki specjalnej edycji mikrofonu Blue Yeti USB, dostępnego w dwóch nowych wersjach kolorystycznych – Pink Dawn i White Mist.

Te mikrofony Yeti będą dostarczane z ekskluzywnymi overlayami z kolekcji Aurora od Streamlabs, które dają streamerom możliwość stylizacji ich streamów na Twitch, YouTube i Facebook.

Yeti obsługuje również oprogramowanie Blue VO!CE, z zabawnymi efektami wokalnymi, takimi jak DJ Robot czy Helium Chipmunk, narzędziami studyjnymi, takimi jak EQ, limiter i NVIDIA Broadcast Noise Removal, oraz próbkami audio w jakości HD.

Szukasz klasycznych rozwiązań marki? Sprawdź test Logitech G335!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE