I to jest oszczędność! Robisz foto starej kamerki samochodowej, a Nextbase dopłaca do nowej!

Nextbase to jedne z lepszych producentów wideorejestratorów, którzy starają się pogodzić kompaktowe rozmiary, świetne audio i wideo, prostą obsługę i zaawansowane możliwości (od łączenia przedniej i tylnej kamerki po obsługę Wi-Fi).

Jednym słowem to pewniak i jeśli zastanawialiście się nad zmianą starego rejestratora na nowy, to właśnie przyszedł ten czas!

Nextbase pomoże zmienić starą kamerę samochodową na nową

Nextbase promocja / fot. Nextbase

W ramach akcji wystarczy dokonać zakupu dowolnej kamery samochodowej Nextbase, a następnie wypełnić formularz na stronie www.nextbase.pl/nowa/.

Oprócz danych użytkownika należy za jego pośrednictwem przesłać zdjęcia starego wideorejestratora, dowodu zakupu kamery samochodowej Nextbase oraz jej numeru seryjnego.

Po procesie weryfikacji na wskazane przez wypełniającego konto bankowe zwrócona zostanie określona kwota, w zależności od modelu zakupionej kamery samochodowej.

Promocja trwa w dniach do 31 sierpnia 2022 r.

Kwota zwrotu oraz modele objęte promocją:

  • Nextbase 622GW 200zł
  • Nextbase 522GW 150zł
  • Nextbase 422GW 150zł
  • Nextbase 322GW 150zł
  • Nextbase 222GW 100zł
  • Nextbase 122HD 100zł

Wideorejestratory marki Nextbase: warto?

Nextbase 622GW / fot. Nextbase

Nextbase jest liderem w segmencie wideorejestratorów na wielu światowych rynkach. Elementami wyróżniającymi produkty tej marki jest jakość wykonania oraz użytych technologii.

Zaawansowana optyka oraz układy rejestrowania obrazu pozwalają uwiecznić zdarzenia drogowe nawet w jakości 4K, przy zachowaniu wyrazistości takich szczegółów, jak tablice rejestracyjne innych pojazdów.

Nextbase przykłada wagę do bezpieczeństwa podróżujących pojazdem. Dlatego w gamie produktowej znajdziemy również takie rozwiązania jak Emergency SOS. System ten powiadomi służby medyczne i porządkowe w razie braku reakcji kierowcy po wystąpieniu poważnej kolizji drogowej.

Dopełnieniem wyjątkowych rozwiązań marki Nextbase są dodatkowe moduły, które umożliwiają uzupełnienie pól rejestracji obrazu:

  • kamery tylnej szyby,
  • widoku wstecznego oraz kabiny.

Ten ostatni przypadnie do gustu zawodowym kierowcom oraz rodzicom, który bez obracania głowy będą mogli zobaczyć co dzieje się na tylnej kanapie.

Szukasz prostej i dyskretnej kamerki samochodowej? Sprawdź test Transcend DrivePro 10!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE