Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB: lodówka, która zwalcza bakterie i oferuje bezwonny lód!

Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB to przykład lodówki z górnej półki, która nie dość, że wygląda wspaniale, to jeszcze oferuje kilka technologii, które poza fajnymi nazwami mają ogromy wpływ na komfort przechowywania żywności i … spożywanych drinków!

Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB zapewnia bezwonny lód z kostkarki, a do tego zwalczy bakterie!

Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB / fot. Haier

Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB stawia na wygodę użytkowania i bezpieczeństwo. Co sprawia, że chłodziarka ma być wyjątkowa?

Po pierwsze, wbudowana w drzwi urządzenia kostkarka do lodu Absolute Ice mająca własny system chłodzenia, całkowicie niezależny od chłodziarki i zamrażarki. W ten sposób zimne powietrze wewnątrz modułu jest wolne od zapachów, które nie przenikają z innych stref lodówki. Rezultat? Zarówno lód, jak i filtrowana woda są krystalicznie czyste i pozbawione niepożądanej woni innych produktów, byś mógł cieszyć się nimi w każdy upalny dzień.

Po drugie, wystarczy jedno dotknięcie przycisku i czysta, przyjemnie schłodzona i filtrowana woda jest dostępna dzięki wyposażeniu lodówki w wygodny dozownik. Twoje napoje będą zdrowe i bezpieczne od wszelkich zanieczyszczeń, ponieważ chronić je będzie jedyna na rynku, innowacyjna technologia ABT Pro. Usuwa ona 99,99% bakterii nie tylko w chłodziarce, ale także w zamrażarce, skutecznie zapobiegając tworzeniu się pleśni i eliminując nieprzyjemne zapachy.

Podczas pracy układu chłodzenia technologia ABT Pro rozkłada bakterie i cząstki zapachów na dwutlenek węgla i wodę, nie tworząc przy tym zanieczyszczeń. Możesz być zatem bardziej eko i korzystać z własnego źródła wody, rezygnując przy tym z zakupu wody w plastikowych butelkach.

Haier Multidoor 7 to także świeża żywność

Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB / fot. Haier

Oprócz wspomnianego wcześniej systemu ABT PRO, który zapewnia bezpieczeństwo i czystość nie tylko wody i kostek lodu, ale również chłodzonych i zamrażanych produktów urządzenie wyposażone zostało w szereg technologii Fresher Techs.

Specjalna szuflada Humidity Zone szczególnie zadba o twoje ulubione owoce i warzywa, zwłaszcza latem, kiedy jest najlepszy czas na sezonowe przysmaki. Membrana z włókien roślinnych utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza, co pozwala uniknąć kondensacji wody wewnątrz szuflady.

Dla produktów wymagających indywidualnych potrzeb chłodzenia została stworzona również szuflada My Zone Plus, która pozwala jednym dotknięciem stworzyć optymalne warunki dla chłodzonych w niej produktów. Możesz ustawić temperaturę w szufladzie w zakresie od -1°C do +3°C, pamiętając o tym, że przedział od -1°C do 0°C jest idealny dla mięs, +1°C do +2°C dla warzyw, a +3°C to najlepsza temperatura dla owoców.

Dodatkowo, lodówka wyposażona została w system poziomego przepływu powietrza Air Surround Cooling, w którym dysze chłodnego nawiewu znajdują się na każdej półce. Pomaga to w utrzymaniu jednolitej temperatury w całej chłodziarce i stanowi gwarancję, że przechowywana żywność będzie dłużej świeża, a zapachy nie będą się mieszać.

W zależności od twoich aktualnych potrzeb specjalna strefa Switch Zone daje możliwość swobodnego przełączania pomiędzy chłodzeniem, a zamrażaniem w tym samym obszarze lodówki.

Za pomocą cyfrowego wyświetlacza, znajdującego się na drzwiach urządzenia, zmienisz ustawienie temperatury w zakresie od -18°C do +5°C, od ciebie zależy czy większa będzie przestrzeń do zamrażania, czy do chłodzenia.

Więcej informacji o Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB znajdziecie na stronie producenta – urządzenie zostało wyceniono na około 11 000 zł.

Walczysz z upałem w mieszkaniu, a nie doczekasz się na montaż tradycyjnej klimy? Sprawdź przenośny klimatyzator SilverCrest!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE