Rusza wyprzedaż małego AGD w Lidlu: w ofercie sprzęty do higieny, sprzątania i … wypieków!

Lidl nie zasypia gruszek w popiele i kontynuuje cykliczne wyprzedaże – dopiero pisaliśmy o ciekawej promocji na przenośny klimatyzator SilverCrest, jaki można było kupić taniej o stówkę w ramach akcji Lidl na upały, a teraz pojawia się sporo małego AGD!

Od piątku 22 lipca w sklepach Lidl Polska rozpocznie się wielka wyprzedaż produktów do domu i mieszkania: przygotowaliśmy dla Was wybór urządzeń elektronicznych, ale poza nimi dociekliwi wypatrzą także np. poduszki czy pościel.

Wyprzedaż małego AGD w Lidlu: przegląd ofert

Maszynka do golenia Silvercrest / fot. Lidl
Maszynka do golenia Silvercrest / fot. Lidl

Listę elektroniki użytkowej Lidla otwiera oczyszczacz marki Silvercrest (199.00 zł). Urządzenie o mocy 30 W wyposażono w generator jonów, które skutecznie wiążą kurz i niwelują jego szkodliwe działanie.

Trzy filtry (wstępny, EPA i z węglem aktywnym), zamontowane wewnątrz oczyszczacza, dodatkowo zwiększają jego skuteczność. O tym, że możemy spać spokojnie – nie obawiając się szkodliwych drobnoustrojów – poinformuje nas za pośrednictwem kolorowego wskaźnika LED.

Druga pozycja z tej dziedziny to mop parowy Silvercrest, będący jednocześnie odkurzaczem (129.00 zł). Urządzenie o mocy 1500 W ma zbiornik mieszczący 350 ml wody. Za jego pomocą, sprawnie i bezproblemowo, oczyścimy płyty ceramiczne, powierzchnie szklane, tapicerkę, armaturę czy nawet grilia. Co ważne, odkurzacz zostanie objęty 3-letnią gwarancją producenta.

W ofercie nie zabrakło hitów do higieny osobistej: akumulatorowej, oscylacyjnej szczoteczki do zębów marki Nevadent (39.00 zł). Urządzenie będzie sprzedawane w dwóch kolorach, czarnym i białym. Ma 3 tryby pracy i 2-minutowy timer z 30 sekundowym interwałem. Dzięki systemowi oscylacji o wysokiej prędkości, skutecznie czyści zęby i dziąsła.

Z tej kategorii znajdziemy też akumulatorową, rotacyjną maszynkę do golenia Silvercrest (69.00 zł) z nakładką do stylizacji brody i bokobrodów.

Na koniec zostawiliśmy urządzenie, które cieszy się coraz większą popularnością, czyli automat do pieczenia chleba Silvercrest (179.00 zł). Kompaktowa maszyna o mocy 850 W pozwoli nam cieszyć się świeżym pieczywem: jasnym, mieszanym, razowym, a nawet słodkim. Możemy decydować o jego cechach, wybierając jeden z 16 programów pieczenia. Urządzenie ma nawet trzystopniową regulację zbrązowienia chleba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE