Preppersi wystąp: oto panel solarny z powerbankiem GC SolarCharge!

GC SolarCharge to urządzenie, które wpadnie w oczy wszystkim fanom niezależności energetycznej i przebywania na świeżym powietrzu.

Z perspektywy zapowiadanych podwyżek może przydać się nie tylko preppersom – bo kto wie, czy posiadanie „swojego” prądu nie będzie coraz bardziej potrzebne także normalsom!

GC SolarCharge daje wolność w ładowaniu smartfona i niewielkich urządzeń elektrycznych!

GC SolarCharge / fot. mat. prom.
GC SolarCharge / fot. mat. prom.

GC SolarCharge to rozwiązanie pozwalające zachować niezależność od źródeł zasilania. Nawet najbardziej pojemny powerbank nie zapewni energii w nieskończoność, a wraz z pojemnością wzrasta rozmiar oraz waga akumulatorów.

Zastosowanie paneli fotowoltaicznych stwarza możliwość ciągłego pozyskiwania darmowej oraz ekologicznej energii i utrzymanie zasilania mobilnych akcesoriów. GC SolarCharge spełnia to zadanie przy wadze 730 g i rozmiarze zbliżonym do kartki A4, jeśli urządzenie jest złożone.

Energia pozyskiwana ze słońca może bezpośrednio ładować urządzenie podłączone do GC SolarCharge bądź być gromadzona w zintegrowanym powerbanku o pojemności 10 000 mAh. W razie potrzeby istnieje też możliwość naładowania wbudowanego akumulatora w tradycyjny sposób.

GC SolarCharge / fot. mat. prom.
GC SolarCharge / fot. mat. prom.

Panel fotowoltaiczny urządzenia generuje do 21 W energii i pracuje ze sprawnością 25%. Po rozłożeniu można go zamontować np. przy plecaku za pomocą dołączonych do zestawu karabińczyków.

GC SolarCharge może ładować jednocześnie trzy urządzenia przez port USB-A (do 15 W), drugi port USB-A wspierający Quick Charge (do 18 W) oraz port USB-C wspierający Power Delivery (do 18 W). Z kolei ładowanie powerbanku może być realizowane przez ten sam port USB-C (do 18 W) lub Micro USB (do 18 W).

Za ten model zapłacimy 599 zł – więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Szukasz designerskiej ładowarki indukcyjnej? Sprawdź test Fresh N Rebel Base Duo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE