Monitor LG DualUp: po co pracować na dwóch monitorach, jak możesz mieć jeden, ale wyjątkowy?

Zawodowcy do dawna pracują na kilku monitorach, które zamieniają ich stanowisko pracy w prawdziwy bastion. Czas z tym skończyć – poznajcie LG DualUp, niezwykły monitor o wyjątkowej koncepcji!

LG DualUp to monitor, którego widok sprawia, że nie możesz przestać się gapić

LG DualUp / fot. LG
LG DualUp / fot. LG

LG DualUp zapewnia taką samą powierzchnię ekranu jak dwa klasyczne wyświetlacze 21,5-calowe. Udało się to dzięki unikalnym proporcjom 16:18 i rozdzielczości QHD 2560 x 2880.

Nowość idealnie sprawdzi się w wielu różnorodnych zadaniach, takich jak:

  • montaż video,
  • prace graficzne,
  • analiza danych,
  • kodowanie.

LG DualUp wyposażony w wyświetlacz Nano IPS o proporcjach 16:18 – czyli zupełnie nowy format ekranu na rynku monitorów. Ten innowacyjny produkt o rozdzielczości QHD (2560 x 2880) zapewnia taką samą powierzchnię ekranu jak dwa 21,5-calowe wyświetlacze.

Obok klasycznej opcji prezentacji w poziomie wyposażony jest także w funkcję podziału widoku w pionie, co pozwala na przykład równocześnie śledzić w czasie rzeczywistym stale aktualizowane dane oraz gotowy raport.

Monitory UltraWide odmieniły pracę profesjonalistów różnych specjalności, oferując horyzontalnie długi wyświetlacz – doskonale sprawdzający się w edycji arkuszy tekstowych i kalkulacyjnych.

LG DualUp – o proporcjami 16:18 – łączy dwa ustawione na sobie monitory, tworząc ekran, który zrewolucjonizuje sposób działania twórców i programistów. Podobnie jak w przeszłości zrobił to LG UltraWide.

LG DualUp posiada też innowacyjne ramię

LG DualUp / fot. LG
DualUp podnosi komfort użytkowania dzięki zastosowaniu regulowanego ramienia LG Ergo, które umożliwia montaż ekranu do biurka czy stołu, oszczędzając też przestrzeń.
Ramię LG Ergo zostało udoskonalone w porównaniu do poprzedniej wersji. Posiada bardziej zaawansowaną funkcję przechylania, obracania i wyciągania. Może zmieniać kierunek w zakresie ±335°, czyli szerszym niż ±280°, który zapewniało poprzednie ramię Ergo Stand. Szeroki zakres pozycji umożliwia dostosowanie wysokości, kąta i głębokości monitora do pozycji najbardziej ergonomicznej dla ciała użytkownika.

Promocja na start!

LG DualUp / fot. LG

Monitor LG DualUp od 1 lipca można zamawiać w przedsprzedaży, by otrzymać produkt w pierwszej kolejności.

Przez cały lipiec, lub do wyczerpania zapasów, w sklepie internetowym LG obowiązywać będzie promocyjna cena monitora, obniżona o 25%. Nowi klienci sklepu mogą też skorzystać ze specjalnego kuponu powitalnego uprawiającego do dodatkowej, 3% zniżki na pierwsze zakupy.

Regularna cena produktu to 3199 złotych.

Więcej szczegółów na stronie stronie produktu: lg.com/pl/monitory/lg-28mq780-b.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE