myPhone Tango LTE : tania klapka, która poderwie nie tylko seniorów?

myPhone Tango LTE to przedstawiciel nie mogących wyginąć (i słusznie!) tradycyjnych telefonów komórkowych, wciąż mających swoich zwolenników i to nie tylko w grupie seniorów!

Jak myślicie, czy ten model ma szansę wkraść się w łaski fanów klasyki?

myPhone Tango LTE to prosty telefon, w którym najbardziej brakuje mi … mocnej baterii!

myPhone Tango LTE / fot. myPhone
myPhone Tango LTE / fot. myPhone

myPhone Tango LTE to w zamyśle producenta elegancki telefon z klapką – idealne rozwiązanie dla wielbicieli klasyków i wygodnych, praktycznych urządzeń. Klapka telefonu zapewnia ochronę ekranu i łatwość obsługi urządzenia: jej otwarcie/zamknięcie umożliwia odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych.

Telefon wyposażono w dwa niezależne ekrany: główny, kolorowy wyświetlacz 2,4’’ zapewnia przejrzysty i wyraźny obraz oraz dostęp do menu. Drugi zaś – 1.77’’ – znajduje się na wierzchu obudowy, dzięki czemu bez konieczności otwierania klapki użytkownik zyskuje podgląd do najważniejszych informacji (o nieodebranych połączeniach, sms-ach czy godzinie).

Sterowanie i nawigacja odbywa się za pomocą dużych, wyspowych i podświetlanych klawiszy. Ciekawostką jest fakt, że telefon ma również dodatkowe przyciski, za pomocą których uzyskamy szybki dostęp do danych funkcji: wiadomości SMS, aparatu i radia.

Ciekawostka: w tym modelu do słuchania stacji radiowych nie potrzeba słuchawek (!).
Ponadto, jak sama nazwa wskazuje, model posiada moduł LTE, dla wysyłania i odbierania MMS-ów oraz dla jeszcze lepszej jakości połączeń głosowych i lepszego zasięgu dzięki VoLTE (usługa zależna od operatora komórkowego). Nie zapomniano również o Dual SIM.

myPhone Tango LTE / fot. myPhone
myPhone Tango LTE / fot. myPhone

Znajdziemy tu baterię o pojemności 1400 mAh. W praktyce taka pojemność przekłada się na: do 16 dni działania w trybie czuwania lub do 5 godzin ciągłych rozmów.

Tu właśnie nie będę krył rozczarowania, bo taki telefon wydaje się być wręcz stworzonym do prowadzenia długich rozmów telefonicznych bez konieczności szukania ładowarki – a do 5 h rozmów to wynik, jaki oferują nie dumbfony, a smartfony.

Szkoda też, że producenci z uporem maniaka wpychają do klasycznych telefonów aparaty sprzed dwóch dekad – nie mam pojęcia, dlaczego zamiast 2 Mpx nie znajdziemy tam czegoś bardziej współczesnego (i nie mówię tu od razu o Nokii N95!).

Tango LTE posiada funkcje przydatne w razie nagłych sytuacji zagrażających zdrowiu:

  • przycisk bezpieczeństwa SOS,
  • przycisku ICE (ang. in case of emergency).

Ten drugi po dłuższym wciśnięciu pozwala na wyświetlenie informacji o właścicielu telefonu, jego stanie zdrowia, grupie krwi czy osobach pierwszego kontaktu.

myPhone Tango LTE został wyceniony na 259 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE