Garett Classy: niedrogi, damski smartwatch z bransoletą mesh!

Garett Classy jest przedstawicielem tych smartwatchy, które w bardziej efektownej obudowie ukrywają możliwości smartbanda. Muszę jednak powiedzieć, że tym razem nie jest to jakiś poważny zarzut, bo ten konkretny model nie kosztuje kroci, a mam wrażenie, że i tak kluczową kwestią będzie dla wielu kupujących nie potencjał techniczny, a świetna relacja wyglądu do ceny zegarka!

Garett Classy ma pomysł, jak wkraść się w łaski płci pięknej

Garett Classy / fot. Garett

Podoba mi się pomysł Garetta na to, jak zdobyć szansę na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Firma skupiła się na połączeniu eleganckiego wyglądu, ewidentnie adresowanego do Pan, podstawowych funkcjonalności smart i niskiej ceny – a właśnie takich zegarków brakuje na rynku!

Zegarek posiada stalową bransoletę typu mesh, którą cechuje modny dziś wygląd oraz wysoka odporność na uszkodzenia.

Co ciekawe, w zestawie znajdzie także tradycyjny pasek, dzięki czemu w kilka sekund dostosujemy smartwatch do wybranej stylizacji. Urządzenie wybudza się automatycznie pod wpływem ruchu nadgarstka i jest wyposażone w dotykowy ekran o niezłej rozdzielczości 360×360 pikseli przy 1.3 calach średnicy.

Garett Classy / fot. Garett

Garett Classy jest kompatybilny z każdym smartfonem, połączy się zarówno z Android, jak i z iOS-em. Pobranie na telefon aplikacji FitCloud Pro umożliwi np. śledzenie postępów treningowych i daje dostęp do zapisanych danych.

Urządzenie posiada krokomierz, a w razie wykrycia braku ruchu przez dłuższy czas, wyśle powiadomienie motywujące do „rozprostowania kości”. Smartwatch posiada wiele trybów sportowych, takich jak bieganie, siatkówka, pływanie, joga, koszykówka czy spacer. Nie zapomniano o połączeniu pulsometru oraz pulsoksymetru. O bezpieczeństwo użytkowania i możliwość pływania z zegarkiem na basenie zadba norma wodoszczelności IP68. Według producenta Classy pozwoli na 5 dni pracy w standardowych warunkach.

Najnowszy Garett raczej nie będzie tytanem sportu, to może się podobać: w niskiej cenie znajdziemy tu metalową obudowę, modną bransoletę, prostą obsługę, niezły ekran (ale IPS troszkę zakłuje w oczy, bo dziś nawet Mi Bandy oferują piękne AMOLEDy) i (choć na to patrzę przez palce) ciśnieniomierz i termometr.

Garett Classy wyceniono na 339 zł i jest on dostępny w następujących kolorach:

  • czarnym,
  • złoto-czarnym,
  • różowym,
  • złotym.

Szukasz innych informacji o urządzeniach tej marki? Sprawdź  Garett Beauty Light i lampy Garett do domowego wybielania zębów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE