Cecotec ForceClima 9050 to klimatyzator nie tylko dla spóźnialskich!

Cecotec ForceClima 9050 to najnowsza propozycja hiszpańskiej marki, która w krajowej ofercie pojawiła się za pośrednictwem dystrybutora 4cv.

Choć polskie sieci energetyczne podobno dyszą resztkami sił, a planeta daje nam znać coraz częściej, że mocno przegięliśmy, to niestety – mieszkańcy blokowisk mogą złapać oddech w upalne dni dzięki klimatyzacji, kiedy tylko ona może sprawić, że w ogóle mamy ochotę wracać do mieszkania.

ForceClima ma na swoją obronę klasę energetyczną A, rozsądną moc (2,64 kW) i nocny tryb eko!

Cecotec ForceClima 9050: moc wystarczająca na duży salon i kilka przydatnych dodatków!

Cecotec ForceClima 9050 / fot. Cecotec

Cecotec ForceClima 9050 łączy trzy funkcje w jednym urządzeniu:

  • chłodzenia,
  • wentylacji,
  • osuszania.

Posiada on także dwie prędkości, które pozwalają na dostosowanie jego działania do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Tryb nocny, w którym automatycznie jest zmniejszone zużycie energii, pozwala na korzystanie z klimatyzatora także w czasie odpoczynku.

Wydajność chłodzenia to 9000 BTU (będące odpowiednikiem mocy ok. 2,64 kW), dodatkowo urządzenie charakteryzuje duży przepływ powietrza nawet do 350 m3/h (pomieszczenia do 25 m2).

Klimatyzator Cecotec ForceClima 9050 został zaprojektowany z myślą o tym, by był jak najbardziej przyjazny dla środowiska – wykorzystany w nim gaz chłodniczy R290 nie ma negatywnego wpływu na środowisko, a przy tym jest wydajny. Dodatkowo klimatyzator posiada system SaveWater. Technologia ta odparowuje i ponownie wykorzystuje wodę w celu poprawy wydajności i oszczędzania energii.

Obsługę Cecotec ForceClima 9050 umożliwia dołączony w zestawie pilot, pozwalający na:

  • regulację ustawień temperatury i prędkości pracy wentylatora,
  • nastawienie timera,
  • zdalne włączenie lub wyłączenie urządzenia.
Cecotec ForceClima 9050 / fot. Cecotec

Duży ekran ułatwia szybką konfigurację trybów oraz monitorowanie działania klimatyzatora.

Dodatkowo urządzenie wyposażone jest we wskaźnik napełnienia, który ostrzega, gdy zbiornik na wodę jest pełny, co pomaga zapewnić jego prawidłową konserwację. Klimatyzator został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkownika, dostęp do filtrów jest łatwy, a ich okresowa wymiana ma być bezproblemowa.

Przenoszenie urządzenia między pomieszczeniami ułatwiają zamontowane na podstawie obrotowe kółka oraz dwa ergonomiczne uchwyty.

Klimatyzator Cecotec ForceClima 9050 dostępny jest w kolorze czarno-szarym w cenie 2 171 zł w sklepie MediaExpert.

Szukasz innych klimatyzatorów? Sprawdź serię UL od Sharpa oraz Hisense Energy Pro!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE