Sharp prezentuje serię UL: klimatyzatory, które zagoszczą na blokowiskach?

Choć na razie pogoda dostarcza argumentów osobom uważającym, że globalne ocieplenie to bzdura, to już niebawem słońce i upały mają znów zagościć w Polsce – jak to w każde wakacje 🙂 Właśnie dlatego warto przyjrzeć się przenośnym klimatyzatorom, jakie przygotował Sharp: nie dość, że są sensownie zaprojektowane (choć praw fizyki nie oszukamy i szykujcie się na ukrywanie rury za oknem) to jeszcze najtańszy kosztuje 2000 zł!

Sharp prezentuje całą serię przenośnych i sensownych klimatyzatorów!!

Sharp UL-C09EA / fot. Sharp

Sharp wprowadza na rynek serię UL. Obejmuje ona cztery różne modele przenośnych klimatyzatorów:

  • UL-C09EA,
  • UL-C10EA,
  • UL-C12EA,
  • UL-Y12EA.

Urządzenia te są łatwe w transporcie i można ich używać wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

Dzięki białej obudowie i gładkiej powierzchni te klimatyzatory wtapiają się w tło każdego wnętrza. Urządzenia są ledwo słyszalne (nie więcej niż 65 decybeli) i nie przeszkadzają w codziennym życiu. Są również przyjazne dla środowiska: modele UL-C09EA, UL-C12EA i UL-Y12EA otrzymały klasę energetyczną A, a model UL-C10EA klasę A+.

Czytelny panel sterowania z wyświetlaczem LED umożliwia łatwą nawigację po wielu funkcjach. Wszystkie cztery modele oferują trzy prędkości wentylatora oraz tryb nocny, tryb pracy automatycznej, funkcję pamięci automatycznego restartu, wyłącznik czasowy, a także opcję blokady przed dziećmi. Model UL-Y12EA został dodatkowo wyposażony w specjalny tryb ogrzewania powietrza.

Wszystkie urządzenia są dostarczane z pilotem zdalnego sterowania, a także z rurą do okien, lejkiem i kółkami obrotowymi.

Oto możliwości najtańszego klimatyzatora z serii, czyli Sharp UL-C09EA-W

Sharp UL-C09EA-W może pochwalić się mocą 2,6 kW i został przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni 12-18 m². Urządzenie dobrze radzi sobie z kontrolowaniem temperatury w zakresie 16-30℃ i zapewnia pracę w trybach:

  • chłodzenie,
  • osuszanie,
  • nawiew,
  • auto
  • sleep.

Prędkość wentylatora możemy regulować na 3 poziomach. Klimatyzator jest wyposażony w timer (regulowany w trybie 24 h) i blokadę rodzicielską, dzięki której tylko my zachowamy kontrolę nad urządzeniem. W zestawie nie zabrakło pilota zdalnego sterowania.

Najniższy model wyceniono na 1999 zł – więcej szczegółów i pełną specyfikację znajdziecie na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE