Ładowarka Hama 45W za mniej niż stówkę, za to z Turbo Fast Charge!

Hama 45W to szybka odpowiedź niemieckiej marki na proste pytanie: w pudełku z Twoim nowym smartfonem znów nie ma ładowarki, a nie chcesz wydawać kroci na dedykowane rozwiązania?

Oto ona – mocna, mała i wspierana przez najważniejsze technologie wymagane przy szybkim ładowaniu!

Hama 45W: żadnych smartfonów się nie boi, a kupisz za stówkę!

Nowoczesne ładowarki muszą dotrzymać kroku stale unowocześnianym smartfonom, potrafiącym już od dłuższego czasu zastąpić pod względem mocy obliczeniowej i funkcjonalności laptop.

Ładowarka Hama 45W / fot. Hama

Dziś szybkie ładowanie stało się standardem, a z drugiej strony najnowsze modele telefonów często sprzedawane są bez ładowarki w zestawie. Producenci wychodzą z założenia, że każdy z nas ma już ich po kilka, więc po co dodatkowo zaśmiecać środowisko (zwłaszcza, jeśli można połączyć bycie eko z zaoszczędzeniem niezłej – zwłaszcza w skali całej linii produktowej) sumki?

Hama zauważyła, że połowa użytkowników ładuje jednorazowo swój smartfon krócej niż przez godzinę. W efekcie obecne ładowarki muszą być przystosowane do tego, aby w krótkim czasie dostarczyć maksymalnie dużo energii, tak jak bohater tego wpisu, czyli Hama 45W.

Słabsze odpowiedniki, dysponujące np. 5 W mocy, nie są w stanie obsłużyć kilku urządzeń jednocześnie (ba – często będzie problem ze sprawnym naładowaniem jednego!).

Dlatego najnowsza propozycja z logo Hama dysponuje:

  • maksymalną mocą wyjściową rzędu 45 W,
  • obustronnym wyjściem USB typu C,
  • Power Delivery (PD) i Qualcomm 2.0/3.0.

Te ostatnie technologie przekładają się na możliwość szybszego naładowania urządzenia mobilnego w porównaniu do klasycznych metod. Inteligentny zestaw chipów Power Delivery automatycznie rozpoznaje ładowane urządzenie, zapewnia też ekstremalnie szybkie zasilanie energią (Turbo Fast Charge).

W procesie ładowania akumulator jest zabezpieczony przed  nadmiernym naładowanie, przepięciem i zwarciem.

Więcej o ładowarkach Hama znajdziecie na stronie producenta – za 45W model zapłacimy ok. 99 zł.

Zainteresowały Cię urządzenia Hamy? Tu znajdziesz test Hama Spirit Pure: słuchawek True Wireless udowadniających, że ładne wcale nie musi być drogie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE