Amica otwiera sklep internetowy i wchodzi w akcesoria!

Amica właśnie zastosowała ciekawą zagrywkę: nie dość, że oferuje swoje akcesoria AGD (od młynków do przypraw po filtry do okapów), to jeszcze sprzedaje je z własnego sklepu internetowego!

Ciekawe, co na to gigantyczne elektormarkety, w których sprzedaż akcesoriów to spora część zysków. Czyżby to pierwsze kroki do dystrybucji produktów  na własną rękę, tak jak robi to choćby niemiecki Teufel (pisaliśmy o tym przy okazji testu Teufel Real Blue NC)?

Sklep internetowy Amica: co w ofercie?

Akcesoria produktowe i domowe marki Amica są już dostępne w nowym serwisie zakupowym online polskiego producenta. Na stronie amica.pl/sklep w ofercie dla klientów indywidualnych znalazły się m.in.:

  • formy do pieczenia,
  • worki do odkurzacza,
  • filtry do okapu,
  • formy i naczynia kuchenne,
  • akcesoria do zmywarek.

Producent deklaruje dostawę zakupionych w ten sposób produktów w ciągu 24 godzin, a uruchomieniu sprzedaży online towarzyszy odświeżony serwis amica.pl.

Amica: przebudowany sklep on-line i oferta akcesoriów / fot. Amica

Uruchomienie nowego sklepu online to odpowiedź Grupy Amica na oczekiwania klientów, którzy coraz częściej podejmują decyzje zakupowe w Internecie.

Na początek firma udostępniła wybrane akcesoria produktowe i domowe. Wraz z rozwojem serwisu w ofercie online będą pojawiać się kolejne tego typu artykuły. Odwiedzający mogą też na kartach produktów znaleźć opinie klientów, którzy kupili już dany produkt.

Nowa strona Amiki lepiej dostosowana do urządzeń mobilnych

Budowie sklepu online towarzyszyły równolegle prace nad modernizacją serwisu amica.pl, który polski producent zaprezentował niedawno w nowej wersji.

Firma zdecydowała się na odświeżenie szaty graficznej i uproszczenie nawigacji, dzięki czemu serwis spełnia najnowsze trendy w zakresie user experience. Jedną z istotnych zmian było dostosowanie multimedialnej prezentacji produktów do urządzeń mobilnych, w myśl idei „mobile first”: dzięki temu poruszanie się po stronie z poziomu smartfonu stało się jeszcze bardziej intuicyjne.

Jak oceniacie nową stronę Amiki i czy bezpośrednia sprzedaż drobnego AGD i akcesoriów zapoczątkuje jakieś zmiany na szerszą skalę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE